AktualityRozsáhlý produktový web pro nadnárodní značku

Napsáno 31.7.2015

Pro společnost NEPA spol. s r.o. a její mezinárodní značku Sinclair jsme dokončili a spustili mutlijazyčný produktový web Sinclair-Solutions.com. Jedná se o webové stránky s kompletním portfoliem produktů značky Sinclair včetně detailnéch popisů jednotlivých produktových sérií i konkrétních produktů.

Redakční systém Avito katalog

Produktový web slouží jak široké veřejnosti tak i obchodním partnerům značky Sinclair, kteří mohou využít zabezpečný přístup k doplňujícím obchodním informacím o jednotlivých produktech. Celý katalog je implementován na upraveném systému AVITO ESHOP, který nabízí široké možnosti práce s produkty a jejich obsahem.

Katalog by měl do budoucna mít sedm plnohodnotných jazykových mutací a v každém jazyce se nacházejí informace o stovkách produktů včetně dokumentace ke stažení, proto jsou pro obsluhu celého systému klíčové funkce jako například kompletní duplikace produktů do jednotlivých jazyků, uživatelsky snadné operace se strukturou konkrétních jazykových větví nebo napojení několika stovek parametrů produktů na překladové centrum jazyků.

Webdesign produktového webu je úzce provázán s již dříve dokončeným korporátním webem sinclair-world.com. Původní vzhled je výrazně rozšířen v produktové části, kde jsou uživatelům poskytovány podrobné informace o parametrech a vlastnostech konkrétních produktů. Více můžete prozkoumat přímo na webu sinclair-solutions.com


Zaujalo vás naše řešení?

Pak budeme rádi, když nás kontaktujete přes náš poptávkový formulář. Ozveme se zpět nejpozději během druhého pracovního dne.

Chci nezávaznou konzultaci