AktualityNové korporátní webové stránky Bedeur

Napsáno 10.12.2015

Pro společnost BEDEUR s.r.o., která vyrábí postele a příslušenství k postelím té nejvyšší kvality, jsme ve spolupráci s grafickým studiem David Geč připravili nový multijazyčný web. Jedná se kombinaci korporátního webu a produktového katalogu aktuálně ve čtyřech jazykových mutacích. Od samotného začátku realizace byl ze strany klienta kladen velký důraz na čistý nadčasový design a využití moderních technologií. Výsledkem je širokoformátový design s plnou podporou mobilních zařízení.

Vše funguje nad redakčním systémem AVITO, který je zde nasazen v konfiguraci Katalog a zároveň obsahuje celou řadu unikátních rozšíření a vylepšení, ať už pro správu jazykových mutací, nebo vkládání a administraci informací o jednotlivých pobočkách firmy po Evropě. Více můžete prozkoumat přímo na webu bedeur.com, který se Vám automaticky spustí přímo ve Vaší jazykové mutaci, dle nastaveného jazyka Vašeho prohlížeče.

Zaujalo vás naše řešení?

Pak budeme rádi, když nás kontaktujete přes náš poptávkový formulář. Ozveme se zpět nejpozději během druhého pracovního dne.

Chci nezávaznou konzultaci