AktualityBezpečná konfigurace AVITO systémů dle CIS Benchmarks

Napsáno 26.6.2020

Při tvorbě našich e-commerce řešení přemýšlíme v duchu konceptu Průmysl 4.0. Metody tohoto konceptu skrývají hned několik potřeb, které jsou v širším kontextu zásadní a jeden z nich je bezpečnost. V Avito při vývoji a realizaci dodržujeme CIS Benchmark úrovně 1. Víte co to obnáší?

Vysoké nároky na bezpečnost dat jsou typické pro B2B e-commerce projekty, které klientům dodáváme. Bezpečnost dat e-commerce systémů napojených na ERP zde hraje významnou roli a proto AVITO v tomto ohledu pracuje s těmi nejvyššími možnými standardy v souladu s CIS Benchmarks.

Postupy CIS Benchmarks byly vyvinuty komunitou odborníků v oblasti kybernetické bezpečnosti s cílem snížení úrovně útoků na zabezpečení dat.

Systémy AVITO splňují Benchmarky úrovně 1. Na každém serveru máme více než 100 bezpečnostních opatření, které pravidelně testujeme a provádíme jejich upgrade.

Z globálního hlediska vnímáme Benchmarky CIS jako nejlepší praktické průvodce konfigurací zabezpečení akceptované vládou, obchodem, průmyslem i akademickou obcí.

Máte-li i dotaz, jak jsme postupovali při návrzích zabezpečení e-commerce systémů pro největší české i nadnárodní společnosti, rádi Vám osobně představíme case study.


Zaujalo vás naše řešení?

Pak budeme rádi, když nás kontaktujete přes náš poptávkový formulář. Ozveme se zpět nejpozději během druhého pracovního dne.

Chci nezávaznou konzultaci