Integrace s ERP

Integrace neboli propojení s ERP systémem bývá nejsložitější a nejpracnější fází projektu. Aby bylo možné systémy mezi sebou propojit, je potřeba připravit váš ERP systém. Některé ERP systémy umožňují komunikaci prostřednictvím připravených XML-RPC rozhraní, do některých je možné přistupovat přes SQL, nebo využít formu výměny datových souborů. Jakmile je ERP pro přenos dat připraven, probíhá konfigurace a nastavení synchronizačních služeb, které umožňují jak přenos obchodních dat, tak i souborů.

Příprava

Aby bylo možné systémy mezi sebou propojit, je potřeba připravit váš ERP systém. Některé ERP systémy umožňují komunikaci prostřednictvím připravených XML-RPC rozhraní, do některých je možné přistupovat přes SQL, nebo využít formu výměny datových souborů. V rámci dokumentu implementační studie jsou potřebné součinnosti přesně vydefinovány a je tedy možné tuto fázi začít připravovat nezávisle na instalaci samotného systému.

Instalace synchronizační služby

O přenos dat se stará Windows služba, kterou je potřeba instalovat na některý z interních serverů. Jakmile je vše připraveno a nainstalováno, probíhá konfigurace a nastavení synchronizačních služeb, které umožňují jak přenos obchodních dat, tak souborů. Pro jednotlivé datové přenosy se nastavují samostatné fronty, které jsou optimalizovány na rychlost a na požadovaný objem dat. Tyto fronty lze různě načasovat a tedy rozložit výpočetní výkon.

Rychlost přenosů

Jelikož můstek využivá binárního a šifrovaného přenosu dat, je rychost synchronizace velmi rychlá. Kompletní synchronizace dat často trvá jen několik minut.

Jak systém nyní vypadá?

V této fázi je již systém naplněn vašimi daty a je tedy možné provádět vizuální kontrolu správnosti přenesených dat.

Následuje fáze vývoje na míru.

Nevíte, kde začít?

Jsme skutečným partnerem, který vám pomůže již při tvorbě zadání stejně jako při následném získávání konkurenčních výhod v ecommerce.

Ozvěte se nám, rádi se s Vámi nad vašim projektem sejdeme a vymyslíme nejlepší řešení.

Zdeněk Boháček, CEO @ Avito

Tak se nám ozvěte

logo AGROBIOlogo HANDLOPEXlogo GARMINlogo O2logo SCOTTlogo MORAVIAlogo SINCLAIR
logo společnosti AVITOx