Integrace s ERP

Integrace neboli propojení s ERP systémem bývá nejsložitější a nejpracnější fází projektu. Aby bylo možné systémy mezi sebou propojit, je potřeba připravit váš ERP systém. Některé ERP systémy umožňují komunikaci prostřednictvím připravených XML-RPC rozhraní, do některých je možné přistupovat přes SQL, nebo využít formu výměny datových souborů. Jakmile je ERP pro přenos dat připraven, probíhá konfigurace a nastavení synchronizačních služeb, které umožňují jak přenos obchodních dat, tak i souborů.

Příprava

Aby bylo možné systémy mezi sebou propojit, je potřeba připravit váš ERP systém. Některé ERP systémy umožňují komunikaci prostřednictvím připravených XML-RPC rozhraní, do některých je možné přistupovat přes SQL, nebo využít formu výměny datových souborů. V rámci dokumentu implementační studie jsou potřebné součinnosti přesně vydefinovány a je tedy možné tuto fázi začít připravovat nezávisle na instalaci samotného systému.

Instalace synchronizační služby

O přenos dat se stará Windows služba, kterou je potřeba instalovat na některý z interních serverů. Jakmile je vše připraveno a nainstalováno, probíhá konfigurace a nastavení synchronizačních služeb, které umožňují jak přenos obchodních dat, tak souborů. Pro jednotlivé datové přenosy se nastavují samostatné fronty, které jsou optimalizovány na rychlost a na požadovaný objem dat. Tyto fronty lze různě načasovat a tedy rozložit výpočetní výkon.

Rychlost přenosů

Jelikož můstek využivá binárního a šifrovaného přenosu dat, je rychost synchronizace velmi rychlá. Kompletní synchronizace dat často trvá jen několik minut.

Jak systém nyní vypadá?

V této fázi je již systém naplněn vašimi daty a je tedy možné provádět vizuální kontrolu správnosti přenesených dat.

Následuje fáze vývoje na míru.

Zkuste nás poptat pro váš projekt

Představte nám své vize a plány. My vám pomůžeme vize realizovat s ambicí překonání stanovených cílů.

Jsme skutečným partnerem, který vám pomůže již při tvorbě zadání stejně jako při následném získávání konkurenčních výhod v ecommerce.

Kontaktujte nás

logo AGROBIOlogo HANDLOPEXlogo GARMINlogo O2logo SCOTTlogo MORAVIAlogo SINCLAIR
logo společnosti AVITOx