Úspěšný projekt není jen o eliminaci dodatečných nákladů.

Implementace

Realizace, neboli v IT řečeno implementace, projektu je fází, která zahrnuje všechny činnosti a služby potřebné pro dodání software. Zahrnuje přípravu, instalaci software, jeho nastavení, úpravy a integraci s ERP systémem.

Projektové řízení

Projektové řízení

Řídit a koordinovat úspěšně webový projekt znamená být v neustálém kontaktu se všemi zúčastněnými stranami. Od konzultantů z různých oborů, přes komunikaci s integrátorem informačního systému a vedení programátorů, až po hlídání termínů klientem dodávaných podkladů.

Zjistit více

Implementační studie

Implementační studie

Jedná se specializovanou projektovou dokumentaci. Vzhledem k tomu, že celou realizační fázi projektu nazýváme implementace, je vhodnější než uvádět pojem "projektová dokumentace" spíše "implementační studie". Účelem tohoto dokumentu je technický popis toho, jak má být zvolený systém nasazen. Jde o technickou formu zadání, kterou se následně řídí jednotliví členové týmu. Tento dokument se musí v průběhu projektu aktualizovat. Implementační studii je možné použít jako dokumentaci projektu, která se obvykle předává na konci spolu s dílem. Obsah tohoto dokumentu odpovídá vždy rozsahu projektu.

Zjistit více

Instalace a konfigurace systému

Instalace a konfigurace systému

Systém pagio má velké možnosti rozšíření a konfigurace (více než 1000 konfiguračních direktiv). Instalace systému je první implementační fází, ve které se systém instaluje na server, nastavuje a připravuje pro další fáze - integrace s ERP a dovývojem potřebných funkcionalit.

Zjistit více

Integrace s ERP

Integrace s ERP

Integrace neboli propojení s ERP systémem bývá nejsložitější a nejpracnější fází projektu. Aby bylo možné systémy mezi sebou propojit, je potřeba připravit váš ERP systém. Některé ERP systémy umožňují komunikaci prostřednictvím připravených XML-RPC rozhraní, do některých je možné přistupovat přes SQL, nebo využít formu výměny datových souborů. Jakmile je ERP pro přenos dat připraven, probíhá konfigurace a nastavení synchronizačních služeb, které umožňují jak přenos obchodních dat, tak i souborů.

Zjistit více

Vývoj na míru

Vývoj na míru

Ve vývoji nám pomáhají agilní metody a produkty společnosti Atlassian. Neustále sledujeme nové trendy a hledáme, jak využít nové technologie ve váš prospěch.

Zjistit více

Poimplementační podpora

Poimplementační podpora

Po spuštění projektu bývá období několika dní či týdnů, kdy je potřeba často reflektovat požadavky z vnitra společnosti nebo od klientů. Často se stává, že až v této fázi systém vidí poprvé obchodníci a vybraní zákaznící. Jejich názor a zkušenosti je nutné rychle zohlednit.

Zjistit více

Nevíte, kde začít?

Jsme skutečným partnerem, který vám pomůže již při tvorbě zadání stejně jako při následném získávání konkurenčních výhod v ecommerce.

Ozvěte se nám, rádi se s Vámi nad vašim projektem sejdeme a vymyslíme nejlepší řešení.

Zdeněk Boháček, CEO @ Avito

Tak se nám ozvěte

logo AGROBIOlogo HANDLOPEXlogo GARMINlogo O2logo SCOTTlogo MORAVIAlogo SINCLAIR
logo společnosti AVITOx