Dobře napsaným zadáním ušetříte svůj čas a zrychlíte celý projekt.

Analýzy

Analýza je úvodní fází projektu, ve které se tvoří zadání a rozebírá možnost nasazení systému. Z výstupu analýzy jsou následně známy pracnost projektu, potřebná součinnost u zadavatele, možná rizika a mnoho dalšího pro úspěšné nastartování projektu.

Tvorba zadání

Tvorba zadání

Příprava zadání realizace systému, který bude následně propojen s vaším informačním systémem, a který bude zohledňovat vaše firemní procesy, nemusí být složitá věc. Nesnažte se vymyslet, jak má celý systém fungovat - to chtějte po dodavateli systému. Do zadání se naopak snažte zahrnout co nejvíc specifik, které zohledňují váš obor, vaše zboží a způsob či rozsah vašeho obchodu.

Zjistit více

Vstupní analýza

Vstupní analýza

Všichni dobře víme, že dobře připravený projekt je půl úspěchu. Správně připravené zadání však nezaručí, že systém bude dělat to, co potřebujete. Jistě si řeknete, že ze zadání si může zvolený dodavatel přibližně definovat rozsah projektu a tudíž stanovit cenu. Ano, ale to lze s přesností 20-30 %. Je to dané tím, že do zadání se uvádí informace, které nelze považovat za důvěrné - jako např. popis procesů či způsob vaší cenotvorby.

Zjistit více

Nevíte, kde začít?

Jsme skutečným partnerem, který vám pomůže již při tvorbě zadání stejně jako při následném získávání konkurenčních výhod v ecommerce.

Ozvěte se nám, rádi se s Vámi nad vašim projektem sejdeme a vymyslíme nejlepší řešení.

Zdeněk Boháček, CEO @ Avito

Tak se nám ozvěte

logo AGROBIOlogo HANDLOPEXlogo GARMINlogo O2logo SCOTTlogo MORAVIAlogo SINCLAIR
logo společnosti AVITOx