Služby

Našim zákazníkům poskytujeme profesionální služby ve všech fázích spolupráce. V rámci vstupní analýzy a konzultací dokážeme uplatnit získané know-how z jiných realizací, nabízíme i řadu služeb v rámci implementace zvoleného řešení. Dlouhodobu spolupráci se zákazníkem pak stavíme na kvalitních servisních službách.

Analýza
Analýza

Analýza je úvodní fází projektu, ve které se tvoří zadání a rozebírá možnost nasazení systému. Z výstupu analýzy jsou následně známy pracnost projektu, potřebná součinnost u zadavatele, možná rizika a mnoho dalšího pro úspěšné nastartování projektu.

Dozvíte se více

Implementace
Implementace

Realizace, neboli v IT řečeno implementace, projektu je fází, která zahrnuje všechny činnosti a služby potřebné pro dodání software. Zahrnuje přípravu, instalaci software, jeho nastavení, úpravy a integraci s ERP systémem.

Dozvíte se více

Servis
Servis

Zakládáme si na špičkovém servisu a technické podpoře. Jako jedni z mála na trhu v servisních smlouvách garantujeme reakční doby i dobu vyřešení nahlášených požadavků. Říkáme, že naše služby bez servisní smlouvy jsou jako auto bez povinného ručení.

Dozvíte se více

Proberme nezávazně váš projekt

Proberme nezávazně váš projekt

Sedli jsme si? Tak pojďme do toho společně. Představte nám své vize a plány. A my vymyslíme, jak je uskutečnit. Od prvotního zadání až po plány na dlouhodobý rozvoj.

Kontaktujte nás

logo společnosti AVITOx