Informace o českých klimatizacích si zájemci přečtou v sedmi jazycích

Produkty české firmy pod nadnárodní značkou Sinclair chladí, ohřívají a větrají v budovách po celém světě. Pro všechny své klimatizace, tepelná čerpadla a související zařízení firma potřebovala moderní produktový katalog a s ním i nový korporátní web Sinclair-World.com.

5963
produktů
8
jazykových verzí
Nárůst online objednávek o 85%
Informace o aktuálních produktech 99%
Snížení chybovosti objednávek pod 1%
Mám zájem o podobné řešení

Výchozí stav

Aby obstála v mezinárodní konkurenci, dbala společnost Sinclair při tvorbě nového katalogu a webu na každý detail. Oboje muselo splňovat nejnovější trendy v oblasti grafiky, funkčnosti i uživatelského komfortu. Mezi hlavní požadavky patřilo:

Použité řešení

Zakázka pro firmu Sinclair by se neobešla bez projektového řízení, díky kterému se podařilo rozsáhlý web zpracovat v krátkém čase. V první etapě vznikl návrh struktury a korporátní web v angličtině představující značku Sinclair. Teprve poté, ve stejném grafickém stylu, vznikal katalog.

Na začátku tvorby byl připraven kompletní drátěný model včetně reálných textů. Následně vytvořilo Avito vizuální návrh v moderním stylu s celošířkovou grafikou, takže všechny informace mají dostatek prostoru a zároveň vyniknou díky precizně zpracované typografii. Dále přišel na řadu webdesign a kódování webových šablon včetně odladění plné responzivity webu.

Výsledek

Nový korporátní web sinclair-world.com je obsahově a informačně velmi bohatý, přesto na něm uživatelé rychle najdou vše, co hledají. Přestože se jedná primárně o B2B obchodní nástroj, funguje zároveň i jako prezentační místo novinek a top produktů pro koncové klienty a zájemce o výrobky značky Sinclair po celé Evropě.Všechny případové studie

Nevíte, kde začít?

Jsme skutečným partnerem, který vám pomůže již při tvorbě zadání stejně jako při následném získávání konkurenčních výhod v ecommerce.

Ozvěte se nám, rádi se s Vámi nad vašim projektem sejdeme a vymyslíme nejlepší řešení.

Zdeněk Boháček, CEO @ Avito

Tak se nám ozvěte

logo AGROBIOlogo HANDLOPEXlogo GARMINlogo O2logo SCOTTlogo MORAVIAlogo SINCLAIR
logo společnosti AVITOx