Web s klientskou sekcí: Řešení na míru pro O2 Family, s.r.o.

Se společností O2 Family, s.r.o. (dříve Bonerix s.r.o.), spolupracuje Avito již od roku 2012. V tomto roce vznikl multiwebový systém sestávající ze 4 samostatných webů. Každý z těchto webů měl svou vlastní klientskou sekci, přičemž data se spravovala z jedné administrace.

300000+
zákazníků
6
týdnů realizace
Mám zájem o podobné řešení

Výchozí stav

O2 Family, s.r.o. je společnost 100% vlastněná společností O2 Czech Republic a.s. O2 Family se profiluje jako specialista na zaměstnanecké programy a programy výhodného volání a internetu pro vybrané skupiny zákazníků. V tuto chvíli poskytuje v síti O2 služby více než 300 000 zákazníků.

V důsledku restrukturalizace a změny názvu společnosti vznikl požadavek na sloučení všech webů pod jednu doménu. V souvislosti s tím byl aplikován plně responzivní korporátní design O2.

Použité řešení

Pro potřeby O2 Family muselo Avito zvolit řešení na míru.

● Web obsahuje vstupní stránku se základními informacemi
● Hlavní funkčnost a obsah je skryt v zabezpečené klientské sekci
● Unikátní je vstup do klientské sekce. Je možné zvolit 1 ze 4 různých způsobů, přičemž 1 z nich využívá sms autorizaci
● Klientská sekce slouží O2 Family jako přistávací a náborová stránka nových zákazníků
● Zákazníci se jednoduše dostanou k aktuálním informacím a přehledné nabídce služeb, které si mohou společně s rozšiřujícími balíčky okamžitě objednat

Systém je synchronizován přes API s informačním systémem O2 Family.

Výsledek

Celá realizace byla provedena v období 6 týdnů od úvodní zadávací schůzky až po ostré spuštění. Celý proces realizace probíhal přesně podle stanovených milníků díky naší metodice projektového řízení a profesionálnímu přístupu jak ze strany O2 Family, tak ze strany Avita. Již pár dní po spuštění dosahuje web vysokých návštěvností a slouží svému účelu tak, jak má, ke spokojenosti O2 Family.Všechny případové studie

Nevíte, kde začít?

Jsme skutečným partnerem, který vám pomůže již při tvorbě zadání stejně jako při následném získávání konkurenčních výhod v ecommerce.

Ozvěte se nám, rádi se s Vámi nad vašim projektem sejdeme a vymyslíme nejlepší řešení.

Zdeněk Boháček, CEO @ Avito

Tak se nám ozvěte

logo AGROBIOlogo HANDLOPEXlogo GARMINlogo O2logo SCOTTlogo MORAVIAlogo SINCLAIR
logo společnosti AVITOx