Web s klientskou sekcí: Řešení na míru pro O2 Family, s.r.o.

Se společností O2 Family, s.r.o. (dříve Bonerix s.r.o.), spolupracuje Avito již od roku 2012. V tomto roce vznikl multiwebový systém sestávající ze 4 samostatných webů. Každý z těchto webů měl svou vlastní klientskou sekci, přičemž data se spravovala z jedné administrace.

300000+
zákazníků
6
týdnů realizace
Mám zájem o podobné řešení

Výchozí stav

O2 Family, s.r.o. je společnost 100% vlastněná společností O2 Czech Republic a.s. O2 Family se profiluje jako specialista na zaměstnanecké programy a programy výhodného volání a internetu pro vybrané skupiny zákazníků. V tuto chvíli poskytuje v síti O2 služby více než 300 000 zákazníků.

V důsledku restrukturalizace a změny názvu společnosti vznikl požadavek na sloučení všech webů pod jednu doménu. V souvislosti s tím byl aplikován plně responzivní korporátní design O2.

Použité řešení

Pro potřeby O2 Family muselo Avito zvolit řešení na míru.

● Web obsahuje vstupní stránku se základními informacemi
● Hlavní funkčnost a obsah je skryt v zabezpečené klientské sekci
● Unikátní je vstup do klientské sekce. Je možné zvolit 1 ze 4 různých způsobů, přičemž 1 z nich využívá sms autorizaci
● Klientská sekce slouží O2 Family jako přistávací a náborová stránka nových zákazníků
● Zákazníci se jednoduše dostanou k aktuálním informacím a přehledné nabídce služeb, které si mohou společně s rozšiřujícími balíčky okamžitě objednat

Systém je synchronizován přes API s informačním systémem O2 Family.

Výsledek

Celá realizace byla provedena v období 6 týdnů od úvodní zadávací schůzky až po ostré spuštění. Celý proces realizace probíhal přesně podle stanovených milníků díky naší metodice projektového řízení a profesionálnímu přístupu jak ze strany O2 Family, tak ze strany Avita. Již pár dní po spuštění dosahuje web vysokých návštěvností a slouží svému účelu tak, jak má, ke spokojenosti O2 Family.Všechny případové studie

Zkuste nás poptat pro váš projekt

Představte nám své vize a plány. My vám pomůžeme vize realizovat s ambicí překonání stanovených cílů.

Jsme skutečným partnerem, který vám pomůže již při tvorbě zadání stejně jako při následném získávání konkurenčních výhod v ecommerce.

Kontaktujte nás

logo AGROBIOlogo HANDLOPEXlogo GARMINlogo O2logo SCOTTlogo MORAVIAlogo SINCLAIR
logo společnosti AVITOx