Tvorba webových stránek s nádechem dobrodružství

Cestovní kancelář Kudrna je v oblasti cestovního ruchu dobře známá svou originalitou a specializací na poznávací, zážitkové i adrenalinové zájezdy. Na trhu úspěšně působí již přes dvacet let a nedávno se, v rámci dalšího rozvoje, rozhodla pro kompletní přestavbu svých webových stránek www.kudrna.cz. Naše společnost Avito s.r.o. přijala tuto výzvu a s plným nasazením se pustila do realizace přání, požadavků i představ klienta. Projekt byl dokončen v červnu roku 2013 a světlo světa spatřila nová internetová prezentace. Návštěvníkům nabízí typickou, přívětivou, „kudrnovskou“ tvář, za kterou se skrývá vyspělé, moderní řešení webového portálu i komunitní prostředí pro všechny příznivce netradičního cestování.

1000+
nabízených zájezdů
6
roků spolupráce
Nárůst online objednávek o 20%
Zlepšení pozic ve vyhledávači o 85%
Mám zájem o podobné řešení

Kvalitní web musí především vydělávat

Při startu celého projektu byly vytyčeny cíle a formulována řada zcela konkrétních, funkčních požadavků. I když se to možná nezdá, podnikání v oblasti cestovního ruchu je především tvrdý byznys, kde se každodenně svádí boj o každého klienta. Tomu samozřejmě musí odpovídat funkčnost webových stránek. Úkol je ale o to těžší, že navenek musí webové stránky dýchat pohodou a uvolněnou atmosférou.

Nejdůležitější funkčnost chystaného webu spočívala především v přivádění nových klientů a cestovní kancelář si v tomto směru stanovila vysoké cíle. Podle prvních hodnocení lze však usuzovat, že se záměr daří, protože počet dokončených objednávek přes internet vykázal oproti loňskému roku nárůst 20%. Také návštěvnost z vyhledávače Seznam se zvýšila o 85% a lze předpokládat další zvyšování zájmu, vzhledem k pokračujícím optimalizačním krokům.

Grafika webových stránek s pohodovou atmosférou

Grafický vzhled webových stránek navazuje na tradiční vizuální styl CK Kudrna a dodává celé internetové prezentaci romantický ráz i charakteris­tickou, nezaměnitelnou identitu. Webové stránky tak dýchají pohodovou atmosférou přátelského, cestovatelského klubu a dobře tak zapadají do celkového komunikačního stylu této cestovní kanceláře.

Po funkční stránce stojí za zmínku propracovaný rezervační/ob­jednávkový systém zájezdů, který klienta bezpečně provede výběrem variant, volbou doplňkových služeb i vyřízením všech nezbytných formalit objednávky zájezdu. Zájem návštěvníků a kladné body však také získává praktický systém vyhledávání zájezdů podle parametrů, nápadité řazení, přehledná notifikace novinek a akcí, bohatá fotogalerie a řada dalších informačních návěští.

Redakční systém pro snadnou správu portálu

Samostatnou kapitolou tvorby webu je řešení jeho administrace. Přestože tyto funkce jsou běžným návštěvníkům nedostupné, tak naopak provozovatel webu je vnímá jako zásadní. Ze zaměření na cestovní ruch vyplývají zvýšené nároky na způsob plnění a aktualizaci datového obsahu a i zde se dá říct, že nový web splnil vysoká očekávání. Společnost Avito s.r.o. zde použila řešení založené na vlastním redakčním systému pagio, který umožňuje efektivní práci s obsahem a navíc systémově řeší možnosti dalšího případného vývoje a rozšiřování webu.

Celý projekt tvorby webových stránek www.kudrna.cz byl již úspěšně dokončen a nás těší, že neustále přicházejí další pozitivní ohlasy jak na technické zpracování, tak i na atmosféru, kterou webové stránky navozují svým vzhledem a obsahem. Tento web totiž neřeší jen nabídku a prodej zájezdů, ale slouží i jako komunitní portál pro klienty cestovní kanceláře, kteří zde mohou zveřejňovat vlastní fotogalerie i dojmy a postřehy z akcí, kterých se zúčastnili.

Díky zodpovědnému přístupu všech zúčastněných stran se zde skutečně podařilo skloubit příjemné s užitečným a nezbývá než doufat, že nová webová prezentace bude i nadále dobře sloužit jak pracovníkům CK Kudrna, tak i rozrůstajícím se řadám jejich klientů.Všechny případové studie

Proberme nezávazně váš projekt

Sedli jsme si? Tak pojďme do toho společně.
Představte nám své vize a plány. A my vymyslíme, jak je uskutečnit.
Od prvotního zadání až po plány na dlouhodobý rozvoj.

Kontaktujte nás

logo společnosti AVITOx