Partnerský program

Staňte se partnerem AVITO a využijte naše zkušenosti, know‑how a výkonné systémy pro úspěch svých klientů v e‑commerce. Do partnerství vkládáme zejména kvalitní produkty a silné kompetence pro jejich úspěšnou implementaci v e‑commerce.

3 modely partnerského programu

Business partner

Základní obchodní model, kdy AVITO dodává do spolupráce realizaci kompletního díla a partner zajištuje obchodní spolupráci s klientem.

Integrační partner

Obchodní model je vhodný pro systémové integrátory a společnosti, které na straně klienta realizují integrační část námi dodávaného e‑commerce systému.

Implementační partner

Model určený zejména pro softwarové společnosti, které jsou technicky schopny využít naše know‑how od fáze přípravy projektu až po jeho realizaci.

Navazujeme silná partnerství

Jak se stát partnerem

Hledáme strategická partnerství s implementátory informačních systémů, se kterými můžeme uzavřít jak obchodní, ale i integrační či implementační partnerství. Máte-li zákazníka, který hledá kvalitní a osvědčené e-commerce řešení, zašlete nám zadání projektu - je to ideální cesta k ověření spolupráce a navázání dlouhodobějšího partnerství.

Václav Vlček
CSO & CMO, partner program manager
vaclav.vlcek@avito.cz, +420 778 828 828

Žádost o partnerství