pagio ESHOP je moderní eshop
s celou řadou rozšíření a funkcí

Online nakupování může být zase rychlejší a pohodlnější. Systém pagioESHOP je připraven pro provoz multijazyčných eshopů s velkým množstvím produktových informací a spoustou doprovodného marketingového a obchodního obsahu. Protože dobře a úspěšně prodávat znamená nejen nabízet, ale i informovat a edukovat zákazníky.

Přejít na www.pagioeshop.cz

Přehledná administrace
s funkčním designem

Pro správu obsahu eshopu, který nelze brát z ERP systému se nasazuje online administrační rozhraní systému pagio Eshop. Administrace má funkčně navržený design s důrazem na obrazení maximálního množství dat na stránce a přehlednost informací.slide
slide
slide

Proč zvolit pagio ESHOP

Kombinace toho nejlepšího

pagio ESHOP je internetový obchod, který v sobě kombinuje produktový katalog s informačními a poradními prvky. Umožňuje správu reklamních ploch, nastavení věrnostního programu, slev, databáze prodejců, filtrace zboží a další.

Univerzálnost

Jedná se o ucelený prodejní nástroj, která je ideální pro monobrand, prodejní cyklus lze totiž přizpůsobit danému produktu. Eshop je kompletně napojený na informační systém Pohoda, Money S4 a S5, Microsoft Dynamics, Helios, i6, SAP a zároveň umožňuje administraci dat, která nejsou v ERP systému.

Opravdu funkční poradna

Přidanou hodnotou produktu pagio ESHOP je propracovaná poradna umožňující vysokou informovanost zákazníků, dotazy a věrnostní klub.

Top funkce

Desítky funkcí připravených pro potřeby distributorů,
výrobců a velkoskladů

Microweb

Microweb

Rozšiření eshopu o modul Mikroweb, díky kterému lze vytvářet samostatné obsahové miniweby v připravené grafické šabloně.

Social integrator

Social integrator

Unikátní nástroj pro centralizovanou správu různých komunikačních kanálů a sociálních sítí.

Blog

Blog

S rozšířením Blog lze tvořit a spravovat textový obsah aktualit nebo doplňkových článků a provázat je napříč strukturou eshopu.

Všechny funkce

Celek stojí na detailech

Systém pagio Eshop přináší nejpokročilejší chytré vyhledávání s umělou inteligencí, které šetří spoustu času a nemálo nervů.

Celek stojí na detailech

Nevíte, kde začít?

Jsme skutečným partnerem, který vám pomůže již při tvorbě zadání stejně jako při následném získávání konkurenčních výhod v ecommerce.

Ozvěte se nám, rádi se s Vámi nad vašim projektem sejdeme a vymyslíme nejlepší řešení.

Zdeněk Boháček, CEO @ Avito

Tak se nám ozvěte

logo AGROBIOlogo HANDLOPEXlogo GARMINlogo O2logo SCOTTlogo MORAVIAlogo SINCLAIR
logo společnosti AVITOx