pagio ESHOP
moderní eshop s celou řadou rozšíření a funkcí

Online nakupování může být zase rychlejší a pohodlnější. Systém pagioESHOP je připraven pro provoz multijazyčných eshopů s velkým množstvím produktových informací a spoustou doprovodného marketingového a obchodního obsahu. Protože dobře a úspěšně prodávat znamená nejen nabízet, ale i informovat a edukovat zákazníky.

Přehledná administrace s funkčním designem

Pro správu obsahu eshopu, který nelze brát z ERP systému se nasazuje online administrační rozhraní systému pagio Eshop. Administrace má funkčně navržený design s důrazem na obrazení maximálního množství dat na stránce a přehlednost informací.

pagio ESHOP screenshot

Proč zvolit pagio eCommerce

pagio ESHOP je internetový obchod, který v sobě kombinuje produktový katalog s informačními a poradními prvky. Umožňuje správu reklamních ploch, nastavení věrnostního programu, slev, databáze prodejců, filtrace zboží a další.
Jedná se o ucelený prodejní nástroj, která je ideální pro monobrand, prodejní cyklus lze totiž přizpůsobit danému produktu. Eshop je kompletně napojený na informační systém Pohoda, Money S4 a S5, Microsoft Dynamics, Helios, i6, SAP a zároveň umožňuje administraci dat, která nejsou v ERP systému.
Přidanou hodnotou produktu pagio ESHOP je propracovaná poradna umožňující vysokou informovanost zákazníků, dotazy a věrnostní klub.

Celek stojí na detailech

Systém pagio Eshop přináší nejpokročilejší chytré vyhledávání s umělou inteligencí, které šetří spoustu času a nemálo nervů.

pagio ESHOP vyhledavani

Proberme nezávazně váš projekt

Sedli jsme si? Tak pojďme do toho společně.
Představte nám své vize a plány. A my vymyslíme, jak je uskutečnit.
Od prvotního zadání až po plány na dlouhodobý rozvoj.

Kontaktujte nás

logo společnosti AVITOx