pagio B2B je ecommerce systém určený pro výrobce a distributory

pagio B2B je online systém pro výrobce, distributory a velkosklady. Jedná se o specializovaný eshop, který je napojený na ERP systémy. Systém je optimalizovaný pro hromadné nákupy, které jsou pro B2B specifické. Hlavní předností systému je jeho jednoduché ovládání, a to díky modernímu rozhraní, které funguje jak na počítači či tabletu, tak i na telefonu. Díky lokalizovanému rozhraní a podpoře více měn je možné využít jej i v zahraničí. Systém lze také rozšiřovat na míru.

Jít na www.pagiob2b.cz

Jednoduché ovládání a moderní vzhled

Systém pagioB2B je plně responzívní, postavený na designu, který je jednoduchý, přehledný a je využíván v korporátní sféře.

Navrženo pro B2B firmy

Desítky funkcí připravených pro potřeby distributorů, výrobců a velkoskladů.


Komu pomáhá?

ikona

Zákazníkům

Úkolem zákazníka je objednat zboží pro celou prodejnu. Systém pagio B2B je optimalizován pro hromadné a opakované nákupy, zpřístupňuje zákazníkům sklady online. Zboží je přehledně řazeno a lze v něm pohodlně hledat. Systém svým komfortem pomáhá ke spokojeným odběratelům a tím rychlejším prodejům.

ikona

Obchodníkům

Online systém pagio B2B zpřístupňuje nejen veškeré potřebné doklady a salda, ale dává obchodnikům do rukou mocný nástroj, kterým mohou svou síť pohodlně kontrolovat. Pomocí dealerského centra mají vaši obchodníci možnost přistoupit k datům svých odběratelů a řešit s nimi např. rozepsanou objednávku přímo v terénu.

ikona

Vedení

Provoz systému je zcela automatický a je zabezpečen i proti výpadkům služeb. Když například probíhá servis ERP systému, systém běží dál a sbírá objednávky. Běh systému je online monitorován a napojen na technickou podporu, která může jakékoliv problémy zachytit podstatně dříve. Dosáhněte i vy vysoké dostupnosti!

Proberme nezávazně váš projekt

Sedli jsme si? Tak pojďme do toho společně.
Představte nám své vize a plány. A my vymyslíme, jak je uskutečnit.
Od prvotního zadání až po plány na dlouhodobý rozvoj.

Kontaktujte nás

logo společnosti AVITOx