pagio B2B je ecommerce systém určený pro výrobce a distributory

pagio B2B je online systém pro výrobce, distributory a velkosklady. Jedná se o specializovaný eshop, který je napojený na ERP systémy. Systém je optimalizovaný pro hromadné nákupy, které jsou pro B2B specifické. Hlavní předností systému je jeho jednoduché ovládání, a to díky modernímu rozhraní, které funguje jak na počítači či tabletu, tak i na telefonu. Díky lokalizovanému rozhraní a podpoře více měn je možné využít jej i v zahraničí. Systém lze také rozšiřovat na míru.

Jít na www.pagiob2b.cz

Jednoduché ovládání
a moderní vzhled

Systém pagioB2B je plně responzívní, postavený na designu, který je jednoduchý, přehledný a je využíván v korporátní sféře.slide
slide

Top funkce

Desítky funkcí připravených pro potřeby distributorů,
výrobců a velkoskladů

Dealerské centrum

Dealerské centrum

Rozšíření systému pro obchodní zástupce, kteří tak budou mít přehled o portofoliu svých zákazníků a jejich aktivitách.

Věrnostní program

Věrnostní program

Věrnostní program je samostatný modul B2B systému. Motivujte zaměstnance, kteří nakupují a naskladňují zboží, aby nakupovali právě u vás.

Poradenské centrum

Poradenské centrum

Rozšíření B2B systému Poradna je součást systému, která usnadůje zákazníkům orientaci v informacích, jak mají daný produkt prezentovat a prodávat určité cílové skupině.

Všechny funkce

Komu pagioB2B pomáhá?

ikona

Zákazníkům

Úkolem zákazníka je objednat zboží pro celou prodejnu. Systém pagio B2B je optimalizován pro hromadné a opakované nákupy, zpřístupňuje zákazníkům sklady online. Zboží je přehledně řazeno a lze v něm pohodlně hledat. Systém svým komfortem pomáhá ke spokojeným odběratelům a tím rychlejším prodejům.

ikona

Obchodníkům

Online systém pagio B2B zpřístupňuje nejen veškeré potřebné doklady a salda, ale dává obchodnikům do rukou mocný nástroj, kterým mohou svou síť pohodlně kontrolovat. Pomocí dealerského centra mají vaši obchodníci možnost přistoupit k datům svých odběratelů a řešit s nimi např. rozepsanou objednávku přímo v terénu.

ikona

Vedení

Provoz systému je zcela automatický a je zabezpečen i proti výpadkům služeb. Když například probíhá servis ERP systému, systém běží dál a sbírá objednávky. Běh systému je online monitorován a napojen na technickou podporu, která může jakékoliv problémy zachytit podstatně dříve. Dosáhněte i vy vysoké dostupnosti!

Nevíte, kde začít?

Jsme skutečným partnerem, který vám pomůže již při tvorbě zadání stejně jako při následném získávání konkurenčních výhod v ecommerce.

Ozvěte se nám, rádi se s Vámi nad vašim projektem sejdeme a vymyslíme nejlepší řešení.

Zdeněk Boháček, CEO @ Avito

Tak se nám ozvěte

logo AGROBIOlogo HANDLOPEXlogo GARMINlogo O2logo SCOTTlogo MORAVIAlogo SINCLAIR
logo společnosti AVITOx