Avito je klíčový partner pro dosahování konkurenčních výhod v eCommerce

Jsme ryze českou softwarovou společností, která B2B a B2C v online řeší s přesahem do obchodních procesů, automatizace a strategického vývoje firem. Pomáháme klientům expandovat na další trhy a rozvíjet jejich ebusiness. Za tímto účelem jim dodáváme profesionální služby, rychlý a spolehlivý software s kvalitním a garantovaným supportem.

Více o naší historii

Naše hodnoty

Naše hodnoty

V Avitu si zakládáme na osobním přístupu. Naší snahou je vždy dodržovat termíny a časové plány projektů, udržovat transparentnost zakázek ve všech fázích. Pro dosažení profesionálních výsledků jsou používány celosvětově uznávané standardy pro řízení projektů a práce - JIRA, Basecamp.

  • Profesionální přístup
  • Vysoká odbornost
  • Důsledná výstupní kontrola
  • Vstřícný servis
  • Důraz na kvalitu
  • Férové jednání a spolupráce

Naše produkty a služby

Jsme úzce zaměřeni se výkon v B2B a B2C eCommerce. Za tímto účelem propojujeme eshopy, mobilní aplikace, CMS, SRM a další produkty, které vyvíjíme na míru potřebám klientů.

Všechny produkty Všechny služby

Firemní kultura

Analyzujeme, kódujeme, programujeme, ale zůstáváme lidmi. Náš přístup nás zatím nikdy nezklamal. Zvyšující se počet spokojených klientů naopak dokazuje, že o kvalitní a poctivou práci je pořád zájem. Každá zakázka je pro nás další výzvou, jak najít řešení splňující přání a požadavky našich zákazníků na profesionální online služby.

Nevíte, kde začít?

Jsme skutečným partnerem, který vám pomůže již při tvorbě zadání stejně jako při následném získávání konkurenčních výhod v ecommerce.

Ozvěte se nám, rádi se s Vámi nad vašim projektem sejdeme a vymyslíme nejlepší řešení.

Zdeněk Boháček, CEO @ Avito

Tak se nám ozvěte

logo AGROBIOlogo HANDLOPEXlogo GARMINlogo O2logo SCOTTlogo MORAVIAlogo SINCLAIR
logo společnosti AVITOx