nahrávámVývoj a programování

Vyvíjíme software na míru

Vyvíjíme portály, weby a mobilní aplikace. Důkladně otestované metodou code review a pečlivě zdokumentované. Jednoduše perfektní do posledního řádku.

Tvorba WWW stránek Tvorba mobilních aplikací

Tvorba webových stránek

Ve vývoji nám pomáhají agilní metody a produkty společnosti Atlassian. Neustále ale sledujeme nové trendy a hledáme, jak využít nové technologie ve váš prospěch.

Tvorba webových stránek

Specializujeme se na korporátní weby, B2B systémy a internetové obchody. Stavíme na systému pagio, který umíme upravit na míru i rozšířit moduly. Více o tvorbě WWW stránek.

Vývoj portálů

Tvoříme portály a rozsáhlé webové aplikace na míru. Výsledky našeho vývoje stojí na frameworku Laravel 5, HHVM od Facebooku, PHP 5.6 a dalších moderních technologiích.

Vývoj mobilních aplikací

Navrhujeme a vyvíjíme aplikace napojené na cloud služby pro Android, iOS, Windows Phone 8 i Google Chrome. Využíváme frameworky ReactJS, AngularJS a Bootstrap. Více o tvorbě mobilních aplikací.

Jak postupujeme ve vývoji?

  1. Analýza a návrh - Nejprve zjistíme vaše potřeby pomocí naší vlastní metodiky pro webové projekty. Nabízíme také analýzy konkurence, vzhledu i používání.
  2. Tvorba - Vyvíjíme agilními metodami – rychle a flexibilně. Požadavky zapracováváme v pravidelných cyklech. Vývoj řídíme kombinací Atlassian JIRA a systému Basecamp.
  3. Testování - Veškerý vývoj podrobujeme detailnímu testování na několika úrovních – od code review přes unit test až po pečlivě navržené uživatelské testování.

Zajištění projektu

Projektové řízení

Projektové řízení je to, co posune vývoj od chaosu k pevnému řádu a systému. Projekty analyzujeme, sepisujeme projektovou dokumentaci a řídíme agilními metodami. O projekt se stará tým složený z projektového manažera, odborných konzultantů a programátorů. Než začneme, sestavíme přesný plán a harmonogram schůzek. Dáme vám také přístup do systému, který je napojený na náš interní systém Atlassian JIRA a Atlassian JIRA Agile. Zde společně řešíme průběh vývoje – a výsledky vám ještě samozřejmě pravidelně reportujeme. Více o projektovém řízení.

Servis a podpora

Vaše připomínky zvládneme vyřešit už za 4 hodiny od nahlášení. Využíváme systém Atlassian JIRA Service Desk, kde přehledně uvidíte stav vašich požadavků. Ty řeší přímo tým vývojářů, který se na technické podpoře pravidelně střídá. Více o servisu a technické podpoře.

Servery a cloud

Vedle vývoje zajišťujeme také hostování aplikací. Využíváme managované servery s operačním systémem Debian 8. Pro hostování cloudových služeb využíváme zahraniční servery s celosvětovou dostupností Amazon EC2+S3+CDN, Digital Ocean nebo Linode.

Máte zájem o podobné řešení?

Kontaktujte prodejní tým AVITO

V pracovní době (po-pá: 9:00 - 17:00) volejte +420 530 333 000

Přehled vybraných klientů, s kterými dlouhodobě spolupracujeme.

Kontaktovat prodejní tým

Volejte +420 530 333 000. K dispozici od pondělí do pátku, od 9:00 do 17:00


Tvorba WWW

Internetová reklama