nahrávámMobilní aplikace

Tvoříme mobilní aplikace

Přidejte se na jeden z nejrychleji rostoucích trhů na světě a dostaňte své služby nebo produkty do kapes zákazníků. Doslova.

projektové řízení vývoj a programování

Mobilní technologie jsou v dnešní době podporovány na všech mobilních zařízeních včetně tabletů. Největší výhodou vývoje webových mobilních aplikaci je nižší cena a kratší doba vývoje. Mobilní technologie je možné zpetřit individuální grafikou, mohou tedy vypadat jakkoliv. Mobilní aplikace používají pro ukládání dat samotné zařízení, mohou však být napojeny na cloud datové úložiště. Kromě mobilních zařízení jsou dostupné i přes běžný prohlížeč např. v oblíbených Google Chromeboocích.

Zkušenosti

Máme bohaté zkušenosti s vývojem webových aplikací 15 let. Máme zkušenosti jak s mobilními aplikacemi, mobilními weby, ale i responsivními webovými stránkami.

Certifikace

Jsme certifikovaní vývojáři pro všechny mobilní platformy: Apple, Microsoft, Facebook, Google. Máme profesionální software pro vývoj i prototypování aplikací.

Webová stránka

Ke každé mobilní aplikaci tvoříme automaticky malou webovou stránku s odkazy do jednotlivých storů, popisující funkčnosti aplikace. Součástí stránky je i hostovaná webová varianta aplikace. více o tvorbě mikrostránek

Videotutoriály

Disponujeme vlastním natáčecím studiem. K projekům zajišťujeme propagační videa a videonávody. více o videoreklamě

Propagace

Každou mobilní aplikaci umíme na začátku podpořit startovací kampaní prostřednictvím Google, YouTube a Facebooku. více o PPC reklamě

Servis

Jsme servisně orientovaná společnost, která nabízí klientům servisní smlouvy s garancí reakční doby, ale i doby vyřešení. více o servisu a technické podpoře

Používáme profesionální software pro vývoj mobilních aplikací

Jak postupujeme při vývoji mobilní aplikace?

  1. Navrhneme logiku aplikace a cílovou skupinu – tedy to, jak má fungovat a kdo ji bude používat
  2. Připravíme první prototyp
  3. Po odsouhlasení vyvineme aplikaci
  4. Mobilní aplikaci pečlivě testujeme
  5. Spustíme web na podporu aplikace
  6. Vystavíme aplikaci ke stažení na jednotlivá tržiště - Apple, Chrome, Android, Windows Phone
  7. Aplikaci zviditelníme marketingovou kampaní zvolené cílové skupině

Certifikace a registrace

Moderní technologie

Využíváme nejmodernější mobilní frameworky s podporou všech mobilních platforem.

Monetizace mobilních aplikací

Hra, chytrá pomůcka šetřící čas nebo třeba inovativní slovník – je hodně způsobů, jak se dá s mobilní aplikací vydělávat. Nabízíme konzultace v oblasti volby obchodního a licenčního modelu aplikace, cenotvorby a celkové monetizace aplikace.

Firemní systémy v cloudu

Mobilní aplikace mohou být napojeny na cloudové služby dostupné z celého světa. Tyto služby je možné prostřednictvím synchronizačního můstku propojit s firemními a erp systémy a zajistit tak dostupnost firemní infrastruktury kdekoliv. Aktuálně podporujeme tyto systémy: Money S3,S4,S5, K2, Cybersoft i6, Microsoft Dynamics NAV, Helios Orange, Pohoda.


firemní systémy v cloudu

-

Cloudová aplikace iAktivity

Mobilní aplikace pro řízení pracovního týmu kombinující výhody cloud služby a zázemí robustního ERP systému Money S4 a S5.

více o aplikaci iAktivity

Máte zájem o podobné řešení?

Kontaktujte prodejní tým AVITO

V pracovní době (po-pá: 9:00 - 17:00) volejte +420 530 333 000

Kontaktovat prodejní tým

Volejte +420 530 333 000. K dispozici od pondělí do pátku, od 9:00 do 17:00


Tvorba WWW

Internetová reklama