iAktivity pro Money S4 a S5

Mobilní aplikace pro práci s aktivitami v systémech Money S4 a S5 propojená přes cloud systémy. iAktivity jsou vhodné pro plánování, sledování a fakturaci servisních technicků a obchodníků. Aplikace je dostupný pro mobilní zařízení s Android 4+, iOS6+, Windows Phone 8 i přes webový prohlížeč.

 • Plánování a vedení práce v terénu

  Organizace a efektivní plánování práce. Veškerou práci je možné snadno naplánovat, sledovat její průběh a následně předat k fakturaci.
 • Webová správa zařízení

  Centrální správa všech aktivních mobilní zařízení. Vzdálená deaktivace zařízení.
 • Napojení na ERP Money

  Online propojení s Money S4 a S5. Na server s informačním systém je instalován jednoduchý modul do systému Money, který zajistí online komunikaci s cloud serverem. Mobilní zařízení potom komunikují v cloudu.
 • Pro telefony a tablety

  Dostupné ze všech mobilních platforem. Android, iOS, Windows Phone, ale i prohlížeč.
 • Připraveno pro servisní týmy

  Každý úkol je možné přímo přes mobilní zařízení nechat podepsat přímo od klienta. Podpis se pak přenáší do Money. Každou fakturaci je tak možné nechat schválit odpovědnou osobou elektronicky a online.
 • Aktualizace a podpora

  Aplikace je dostupná přes aplikační centra daného mobilního systému, které zajišťují i automatické aktulizace aplikace ve všech připojených zařízeních

Průběh implementace

Na server s Money se instaluje rozšíření iAktivitiy Cloud Sync, kterou provádí certifikovaný partner Money. Aktivace a správa jednotnivých zařízení probíhá přes webové rozhraní iAktivit, kterou provádí klient. Instalace mobilních aplikací probíhá přes aplikační Story: Apple Store, Google Play, Microsoft Store.

Školení

školení u výrobce SW v rozsahu 2 až 3 hodiny na kompletní správu webové prezentace včetně všech individuálních rozšíření, školení pro využívání technické podpory, krizové scénáře, nejčastější otázky a provozní situace při správě webu

Související služby

Služby spojené s implementací SW - Na server s Money se instaluje rozšíření iAktivitiy Cloud Sync, kterou provádí certifikovaný partner Money. Aktivace a správa jednotnivých zařízení probíhá přes webové rozhraní iAktivit, kterou provádí klient. Instalace mobilních aplikací probíhá přes aplikační Story: Apple Store, Google Play, Microsoft Store.

Servis a podpora

Prostřednictvím webového formuláře ze stránek iAktivity.cz

Kde koupit

Certifikovaná partnerská síť Cígler SW. Přímá podpora AVITO.

Produktové stránky

http://www.iaktivity.cz

Máte zájem o podobné řešení?

Kontaktujte prodejní tým AVITO

V pracovní době (po-pá: 9:00 - 17:00) volejte +420 530 333 000

Kontaktovat prodejní tým

Volejte +420 530 333 000. K dispozici od pondělí do pátku, od 9:00 do 17:00


Tvorba WWW

Internetová reklama