nahrávámSoftware

Vytváříme vlastní software

Tvoříme aplikace, které pomáhají podnikatelům v online podnikání. Máme k dispozici vývojový a technický tým, díky kterým dokážeme jednoduše realizovat veškeré požadavky našich klientů.

Vyberte si software dle Vašich potřeb

Redakční systém pagio CMS

Redakční systém na správu obsahu webových prezentací. Systém je modulární, zaměřený na firemní a korporátní weby, optimalizovaný pro český trh a okolní země. Má k dispozici stovky rozšíření a modulů. Je snadno rozšiřitelný.

více o pagio CMS

Internetový obchod pagio ESHOP

Online internetový obchod s možností napojení na ERP systémy. Přizpůsoben pro moderní obchodování na českém trhu - slevové akce, promo kódy, exporty pro srovnávače, propojení se sociálními sítěmi, věrnostní program a mnohé další.

více o pagio ESHOP

Obchodní systém pagio B2B

Online systém pro B2B segment s napojením na ERP systémy a s možností plné synchronizace dat. Přizpůsoben pro potřeby jak obchodních společností tak i výrobních firem, které se pohybují v oblasti B2B segmentu.

více o pagio B2B

Mailingový systém pagio MAILER

pagio MAILER je systém pro plánování, vytváření a realizaci e-mailových rozesílek včetně dlouhodobých kampaní s možností vyhodnocování úspěšnosti a napojením na další systémy (eshop, web). Systém je optimalizovaný pro český trh.

více o pagio MAILER

Informační systém evidio

Cloudový informační systém, který nabízí jak CRM funkce pro řízení agendy a komunikace v menších a středních společnostech, tak i na nástroj pro tvorbu individuálních systémů pro správu obsahu a vedení komunikačních procesů.

více o evidio

iAktivity pro Money S4 a S5

Mobilní aplikace pro práci s aktivitami v systémech Money S4 a S5 propojená přes cloud systémy. iAktivity jsou vhodné pro plánování, sledování a fakturaci servisních technicků a obchodníků. Aplikace je dostupná pro všechna mobilní zařízení a prohlížeč.

více o iAktivity

Přehled vybraných klientů, s kterými dlouhodobě spolupracujeme.

Kontaktovat prodejní tým

Volejte +420 530 333 000. K dispozici od pondělí do pátku, od 9:00 do 17:00


Tvorba WWW

Internetová reklama