Vývoj na míru

Ve vývoji nám pomáhají agilní metody a produkty společnosti Atlassian. Neustále sledujeme nové trendy a hledáme, jak využít nové technologie ve váš prospěch.

Jak postupujeme při vývoji?

  1. Analýza a návrh rozšíření - Nejprve zjistíme vaše potřeby pomocí naší vlastní metodiky pro realizaci individuálních rozšíření. V případě potřeby lze analýzy rozšířit i o podrobnější analýzy konkurence, vzhledu i používání jiných aplikací z příbuzných oborů.
  2. Realizace - Vyvíjíme agilními metodami – rychle a flexibilně. Požadavky zapracováváme v pravidelných cyklech. Vývoj řídíme kombinací Atlassian JIRA a systémem Basecamp.
  3. Testování - Veškerý vývoj podrobujeme detailnímu testování na několika úrovních – od code review přes unit test až po pečlivě navržené uživatelské testování. Nezapomínáme i na společné testování s klientem, který je pro nás vždy garantem odbornosti ve svém oboru.

Můžeme testovat

Jakmile jsou všechny požadované funkce vytvořeny, je možné začít aplikaci finálně testovat. Po otestování je zadavatel kompletně proškolen a následuje fáze kontrol a ruční doadministrace dat - např. se doplňují marketingová data jako například bannery atp.

Zaujalo vás naše řešení?

Pak budeme rádi, když nás kontaktujete přes náš poptávkový formulář. Ozveme se zpět nejpozději během druhého pracovního dne.

Chci nezávaznou konzultaci