Integrace s ERP

Integrace neboli propojení s ERP systémem bývá nejsložitější a nejpracnější fází projektu. Aby bylo možné systémy mezi sebou propojit, je potřeba připravit váš ERP systém. Některé ERP systémy umožňují komunikaci prostřednictvím připravených XML-RPC rozhraní, do některých je možné přistupovat přes SQL, nebo využít formu výměny datových souborů. Jakmile je ERP pro přenos dat připraven, probíhá konfigurace a nastavení synchronizačních služeb, které umožňují jak přenos obchodních dat, tak i souborů.

Více o integraci s ERP

Příprava

Aby bylo možné systémy mezi sebou propojit, je potřeba připravit váš ERP systém. Některé ERP systémy umožňují komunikaci prostřednictvím připravených XML-RPC rozhraní, do některých je možné přistupovat přes SQL, nebo využít formu výměny datových souborů. V rámci dokumentu implementační studie jsou potřebné součinnosti přesně vydefinovány a je tedy možné tuto fázi začít připravovat nezávisle na instalaci samotného systému.

Instalace synchronizační služby

O přenos dat se stará Windows služba, kterou je potřeba instalovat na některý z interních serverů. Jakmile je vše připraveno a nainstalováno, probíhá konfigurace a nastavení synchronizačních služeb, které umožňují jak přenos obchodních dat, tak souborů. Pro jednotlivé datové přenosy se nastavují samostatné fronty, které jsou optimalizovány na rychlost a na požadovaný objem dat. Tyto fronty lze různě načasovat a tedy rozložit výpočetní výkon.

Rychlost přenosů

Jelikož můstek využivá binárního a šifrovaného přenosu dat, je rychost synchronizace velmi rychlá. Kompletní synchronizace dat často trvá jen několik minut.

Jak systém nyní vypadá?

V této fázi je již systém naplněn vašimi daty a je tedy možné provádět vizuální kontrolu správnosti přenesených dat.

Následuje fáze vývoje na míru.

Zaujalo vás naše řešení?

Pak budeme rádi, když nás kontaktujete přes náš poptávkový formulář. Ozveme se zpět nejpozději během druhého pracovního dne.

Chci nezávaznou konzultaci