B2B systémy a B2C eshopy pro SAP R/3

Realizujeme eshopy i celé strategické e‑commerce ekosystémy propojené s ERP SAP R/3.

V rámci AVITO Enterprise E‑commerce tvoříme B2B e-commerce systémy i B2C e-shopy s plnou integrací na SAP R/3. Prvním krokem je vždy správně sestavený cílový koncept. E‑commerce integrátor je připraven pro SAP R/3. Výkonost komunikačního můstku je dimenzována na rychlou odezvu do 100ms i při velkém množství dat nad 5mil produktů a extrémní zátěži.

Nejčastěji propojujeme tato data.

Objednávky

Mezi SAP R/3 a eshopy jsou přenášeny informace o objednávkách / zakázkách a průběhu jejich zpracování. Automaticky a real‑lime.

Zákazníci

Eshop a SAP R/3 mezi sebou synchronizují data o nových i stávajících zákaznících. Informace o nových registracích / autorizacích / žádostech jsou tedy vždy spolehlivě na svém místě, ať už je firma orientovanná na B2B nebo B2C.

Materiály

E‑commerce integrátor přenáší mezi eshopem a SAP R/3 kompletní materiálové karty společně s fotografiemi, videi, technickými listy či dalšími dokumenty.

Skladové zásoby

Eshop pro SAP R/3 automaticky načítá data o skladových zásobách. Customizačně jsou pak upřednosňovány sklady dle definovaných pravidel.

Věrnostní systém

Při nákupech jsou zohledněny věrnostní body, které zákazníci získávají dle pravidel loajality programu v průběhu obchodních aktivit v online i offline prostředí.

Platební morálka

Registrovaný uživatel má v eshopu přehled o svých platebních transakcích, pohledávkách a dalších datech o obchodní spolupráci vedených v SAP R/3.

Dokumenty

Zakázky, objednávky, dodací listy, zálohové faktury, daňové doklady a případně další dokumenty udržované na straně SAP R/3 jsou syncrhonizovány s B2B eshopem i dalšími webshopy, které tvoříme.

Offline a online

V ecommerce systémech jsou zohledněna data z online i offline obchodně logistických procesů.

Analýza a cílový koncept

Správné řešení integrace navrhujeme vždy ve spolupráci s klientem a SAP konzultantem, aby byla dosažena maxímální automatizace a řešení reflektovalo obchodní workflow.

Systémy SAP jsou v centru dnešní technologické revoluce. SAP, jakožto leader v oblasti podnikových systémů, pomáhá organizacím všech velikostí čelit komplexitě, vytvářet nové příležitosti pro inovace, růst a být vždy krok před konkurencí. A to je i cílem námi dodávané e‑commerce infrastruktury. Propojení eshopu se sw SAP R/3.

B2B eshop pro odběratele

Objednávkový systém s napojením na erp, přehled skladových zásoby, podrobné parametry produktů.

Více informací

B2C eshop pro spotřebitele

Podpora prodejní sítě, katalog zboží včetně videí, prodej produktů na konkrétním trhu přes B2C eshop.

Více informací

Mobilní aplikace pro obchodníky

Podpora obchodních zástupců, kontrola a přehled o svěřeném portfoliu zákazníků. Vše pohodlně z terénu.

Více informací

Zaujalo vás naše řešení?

Pak budeme rádi, když nás kontaktujete přes náš poptávkový formulář. Ozveme se zpět nejpozději během druhého pracovního dne.

Chci nezávaznou konzultaci