Eshop pro QI

Tvoříme eshopy a B2B portály propojené s QI.

AVITO Enterprise E‑commerce s plnou integrací na QI je funkčně nabité řešení pro digitální business. Do infrastruktury lze zařadit B2B portály, B2C eshopy, objednávkové systémy či řešení na míru společnostem, které ERP QI využívají.

Nejčastěji propojujeme tato data.

Objednávky

Mezi QI a eshopy jsou přenášeny informace o objednávkách / zakázkách a průběhu jejich zpracování. Automaticky a real‑lime.

Zákazníci

Eshop a QI mezi sebou synchronizují data o nových i stávajících zákaznících. Informace o nových registracích / autorizacích / žádostech jsou tedy vždy spolehlivě na svém místě, ať už je firma orientovanná na B2B nebo B2C.

Materiály

E‑commerce integrátor přenáší mezi eshopem a QI kompletní materiálové karty společně s fotografiemi, videi, technickými listy či dalšími dokumenty.

Skladové zásoby

Eshop pro QI automaticky načítá data o skladových zásobách. Customizačně jsou pak upřednosňovány sklady dle definovaných pravidel.

Věrnostní systém

Při nákupech jsou zohledněny věrnostní body, které zákazníci získávají dle pravidel loajality programu v průběhu obchodních aktivit v online i offline prostředí.

Platební morálka

Registrovaný uživatel má v eshopu přehled o svých platebních transakcích, pohledávkách a dalších datech o obchodní spolupráci vedených v QI.

Dokumenty

Zakázky, objednávky, dodací listy, zálohové faktury, daňové doklady a případně další dokumenty udržované na straně QI jsou synchronizovány s B2B eshopem i dalšími webshopy, které tvoříme.

Offline a online

V ecommerce systémech jsou zohledněna data z online i offline obchodně logistických procesů.

Analýza a cílový koncept

Správné řešení integrace navrhujeme vždy ve spolupráci s klientem a QI konzultantem, aby byla dosažena maxímální automatizace a řešení reflektovalo obchodní workflow.

ERP systém QI pomáhá řídit firemní procesy, vztahy s klienty a je generátorem podkladů pro strategická i každodenní rozhodování. S propojením eshopu a informačního systému QI získáte nástroj pro řízení celého podniku včetně ecommerce ‑ od výroby přes řízený sklad a ekonomiku až po obchod či manažerské vyhodnocování. Díky sofistikovanosti propojení AVITO Enterprise E‑commerce a sw QI lze dosáhnout výrazné konkurenční výhody.

B2B eshop pro odběratele

Objednávkový systém s napojením na erp, přehled skladových zásoby, podrobné parametry produktů.

Více informací

B2C eshop pro spotřebitele

Podpora prodejní sítě, katalog zboží včetně videí, prodej produktů na konkrétním trhu přes B2C eshop.

Více informací

Mobilní aplikace pro obchodníky

Podpora obchodních zástupců, kontrola a přehled o svěřeném portfoliu zákazníků. Vše pohodlně z terénu.

Více informací

Zaujalo vás naše řešení?

Pak budeme rádi, když nás kontaktujete přes náš poptávkový formulář. Ozveme se zpět nejpozději během druhého pracovního dne.

Chci nezávaznou konzultaci