Eshop pro POHODA SQL a POHODA E1

Tvoříme eshopy a B2B portály s nadhledem nad souvislostmi a s propojením na POHODA SQL a POHODA E1.

POHODA SQL a POHODA E1 pro střední a velké firmy je silným základem při tvorbě úspěšného eshopu, B2B portálů, objednávkových systémů či celých e‑commerce ekosystémů. S POHODOU se díky její variabilitě setkáváme v různých odvětvích a AVITO Enterprise E‑commerce obvykle maximálně vužívá výhody integrací.

Nejčastěji propojujeme tato data.

Objednávky

Mezi POHODA SQL a POHODA E1 a eshopy jsou přenášeny informace o objednávkách / zakázkách a průběhu jejich zpracování. Automaticky a real‑lime

Zákazníci

Eshop a POHODA SQL a POHODA E1 mezi sebou synchronizují data o nových i stávajících zákaznících. Informace o nových registracích / autorizacích / žádostech jsou tedy vždy spolehlivě na svém místě, ať už je firma orientovanná na B2B nebo B2C.

Materiály

E‑commerce integrátor přenáší mezi eshopem a POHODA SQL a POHODA E1 kompletní materiálové karty společně s fotografiemi, videi, technickými listy či dalšími dokumenty.

Skladové zásoby

Eshop pro POHODA SQL a POHODA E1 automaticky načítá data o skladových zásobách. Customizačně jsou pak upřednosňovány sklady dle definovaných pravidel

Věrnostní systém

Při nákupech jsou zohledněny věrnostní body, které zákazníci získávají dle pravidel loajality programu v průběhu obchodních aktivit v online i offline prostředí.

Platební morálka

Registrovaný uživatel má v eshopu přehled o svých platebních transakcích, pohledávkách a dalších datech o obchodní spolupráci vedených v POHODA SQL a POHODA E1

Dokumenty

Zakázky, objednávky, dodací listy, zálohové faktury, daňové doklady a případně další dokumenty udržované na straně POHODA SQL a POHODA E1 jsou syncrhonizovány s B2B eshopem i dalšími webshopy, které tvoříme

Offline a online

V ecommerce systémech jsou zohledněna data z online i offline obchodně logistických procesů.

Analýza a cílový koncept

Správné řešení integrace navrhujeme vždy ve spolupráci s klientem a POHODA SQL a POHODA E1 konzultantem, aby byla dosažena maxímální automatizace a řešení reflektovalo obchodní workflow.

B2B eshop pro odběratele

Objednávkový systém s napojením na erp, přehled skladových zásoby, podrobné parametry produktů.

Více informací

B2C eshop pro spotřebitele

Podpora prodejní sítě, katalog zboží včetně videí, prodej produktů na konkrétním trhu přes B2C eshop.

Více informací

Mobilní aplikace pro obchodníky

Podpora obchodních zástupců, kontrola a přehled o svěřeném portfoliu zákazníků. Vše pohodlně z terénu.

Více informací

Zaujalo vás naše řešení?

Pak budeme rádi, když nás kontaktujete přes náš poptávkový formulář. Ozveme se zpět nejpozději během druhého pracovního dne.

Chci nezávaznou konzultaci