B2C a B2B eshopy pro MS Dynamics NAV

Realizujeme eshopy i celé strategické e‑commerce ekosystémy propojené s Microsoft Dynamics.

V rámci AVITO Enterprise E‑commerce tvoříme B2C a B2B eshopy s plnou integrací na Microsoft Dynamics s předem sestaveným cílovým konceptem. E‑commerce integrátor je připraven pro Microsoft Dynamics NAVISION, AXAPTA i 365. Výkonost komunikačního můstku je dimenzována na rychlou odezvu do 100ms i při velkém množství dat nad 5mil produktů a extrémní zátěži.

Nejčastěji propojujeme tato data.

Objednávky

Mezi Microsoft Dynamics a eshopy jsou přenášeny informace o objednávkách / zakázkách a průběhu jejich zpracování. Automaticky a real‑lime.

Zákazníci

Eshop a MS Dynamics mezi sebou synchronizují data o nových i stávajících zákaznících. Informace o nových registracích / autorizacích / žádostech jsou tedy vždy spolehlivě na svém místě, ať už je firma orientovanná na B2B nebo B2C.

Materiály

E‑commerce integrátor přenáší mezi eshopem a MS Dynamics kompletní materiálové karty společně s fotografiemi, videi, technickými listy či dalšími dokumenty.

Skladové zásoby

Eshop pro MS Dynamics automaticky načítá data o skladových zásobách. Customizačně jsou pak upřednosňovány sklady dle definovaných pravidel.

Věrnostní systém

Při nákupech jsou zohledněny věrnostní body, které zákazníci získávají dle pravidel loajality programu v průběhu obchodních aktivit v online i offline prostředí.

Platební morálka

Registrovaný uživatel má v eshopu přehled o svých platebních transakcích, pohledávkách a dalších datech o obchodní spolupráci vedených v MS Dynamics.

Dokumenty

Zakázky, objednávky, dodací listy, zálohové faktury, daňové doklady a případně další dokumenty udržované na straně MS Dynamics jsou syncrhonizovány s B2B eshopem i dalšími webshopy, které tvoříme.

Offline a online

V ecommerce systémech jsou zohledněna data z online i offline obchodně logistických procesů.

Analýza a cílový koncept

Správné řešení integrace navrhujeme vždy ve spolupráci s klientem a MS Dynamics konzultantem, aby byla dosažena maxímální automatizace a řešení reflektovalo obchodní workflow.

Systémy MS Dynamics patří mezi produkty enterprice resource planning software a řídí klíčové procesy ve firmách. V případě implementace MS Dynamics NAVISION a MS Dynamics Axapta 365 obvykle řešíme propojení dat s účetnictvím, ekonomikou, sklady a další data mající vliv na řízení vztahů se zákazníky, dodavateli a analytiku.

B2B eshop pro odběratele

Objednávkový systém s napojením na erp, přehled skladových zásoby, podrobné parametry produktů.

Více informací

B2C eshop pro spotřebitele

Podpora prodejní sítě, katalog zboží včetně videí, prodej produktů na konkrétním trhu přes B2C eshop.

Více informací

Mobilní aplikace pro obchodníky

Podpora obchodních zástupců, kontrola a přehled o svěřeném portfoliu zákazníků. Vše pohodlně z terénu.

Více informací

Zaujalo vás naše řešení?

Pak budeme rádi, když nás kontaktujete přes náš poptávkový formulář. Ozveme se zpět nejpozději během druhého pracovního dne.

Chci nezávaznou konzultaci