Eshop pro ERP Money

Realizujeme robustní B2B eshopy, tvoříme B2C eshopy a další e‑commerce systémy propojené se systémy Money S5 a S4.

V rámci AVITO Enterprise E‑commerce tvoříme B2C a B2B eshopy s plnou integrací na Money S5 a Money S4 s předem sestaveným cílovým konceptem. Díky tomu získávají naši zákazníci silné konkurenční výhody v e‑business. Výkonost komunikačního můstku mezi eshopy a Money S5 či Money S4 je dimenzována na rychlou odezvu do 100ms i při velkém množství dat nad 5mil produktů a extrémní zátěži.

Nejčastěji propojujeme tato data.

Objednávky

Mezi ERP Money a eshopy jsou přenášeny informace o objednávkách / zakázkách a průběhu jejich zpracování. Automaticky a real‑lime.

Zákazníci

Eshop a ERP Money mezi sebou synchronizují data o nových i stávajících zákaznících. Informace o nových registracích / autorizacích / žádostech jsou tedy vždy spolehlivě na svém místě, ať už je firma orientovanná na B2B nebo B2C.

Materiály

E‑commerce integrátor přenáší mezi eshopem a ERP Money kompletní produktové karty společně s fotografiemi, videi, technickými listy či dalšími dokumenty.

Skladové zásoby

Eshop pro Money automaticky načítá data o skladových zásobách. Customizačně jsou pak upřednosňovány sklady dle definovaných pravidel.

Věrnostní systém

Při nákupech jsou zohledněny věrnostní body, které zákazníci získávají dle pravidel loajality programu v průběhu obchodních aktivit v online i offline prostředí.

Platební morálka

Registrovaný B2B uživatel má v eshopu přehled o svých platebních transakcích, pohledávkách a dalších datech o obchodní spolupráci vedených v Money.

Dokumenty

Zakázky, objednávky, dodací listy, zálohové faktury, daňové doklady a případně další dokumenty udržované na straně Money jsou syncrhonizovány s B2B eshopem i dalšími webshopy, které tvoříme.

Offline a online

V ecommerce systémech jsou zohledněna data z online i offline obchodně logistických procesů.

Analýza a cílový koncept

Správné řešení integrace navrhujeme vždy ve spolupráci s klientem a Money konzultantem, aby byla dosažena maxímální automatizace a řešení reflektovalo obchodní workflow.

Eshopy, objednávkové systémy a další dodávané aplikace, které propojujume s Money S5 nebo S4 obvykle tvoří robustní a výkonné e‑commerce ekosystémy. Námi dodávané řešení díky tomu představuje absolutní kontrolu nad všemi obchodními procesy a B2B partnerstvím Cílem námi dodávané e‑commerce infrastruktury je zejména propojení eshopů s maximálním využitím vlastností a dat z Money, čímž získáváme pro klienty konkurenční výhody.

B2B eshop pro odběratele

Objednávkový systém s napojením na erp, přehled skladových zásoby, podrobné parametry produktů.

Více informací

B2C eshop pro spotřebitele

Podpora prodejní sítě, katalog zboží včetně videí, prodej produktů na konkrétním trhu přes B2C eshop.

Více informací

Mobilní aplikace pro obchodníky

Podpora obchodních zástupců, kontrola a přehled o svěřeném portfoliu zákazníků. Vše pohodlně z terénu.

Více informací

Zaujalo vás naše řešení?

Pak budeme rádi, když nás kontaktujete přes náš poptávkový formulář. Ozveme se zpět nejpozději během druhého pracovního dne.

Chci nezávaznou konzultaci