Eshop pro ERP HELIOS

Realizujeme eshopy i celé strategické e‑commerce ekosystémy propojené se systémy HELIOS Orange a Green.

V rámci AVITO Enterprise E‑commerce tvoříme B2C a B2B eshopy s plnou integrací na HELIOS s předem sestaveným cílovým konceptem. E‑commerce integrátor je připraven pro HELIOS Orange a Green. Výkonost komunikačního můstku je dimenzována na rychlou odezvu do 100ms i při velkém množství dat nad 5mil produktů a extrémní zátěži.

Nejčastěji propojujeme tato data.

Objednávky

Mezi ERP Helios a eshopy jsou přenášeny informace o objednávkách / zakázkách a průběhu jejich zpracování. Automaticky a real‑lime.

Zákazníci

Eshop a ERP HELIOS mezi sebou synchronizují data o nových i stávajících zákaznících. Informace o nových registracích / autorizacích / žádostech jsou tedy vždy spolehlivě na svém místě, ať už je firma orientovanná na B2B nebo B2C.

Materiály

E‑commerce integrátor přenáší mezi eshopem a ERP HELIOS kompletní produktové karty společně s fotografiemi, videi, technickými listy či dalšími dokumenty.

Skladové zásoby

Eshop pro HELIOS automaticky načítá data o skladových zásobách. Customizačně jsou pak upřednosňovány sklady dle definovaných pravidel.

Věrnostní systém

Při nákupech jsou zohledněny věrnostní body, které zákazníci získávají dle pravidel loajality programu v průběhu obchodních aktivit v online i offline prostředí.

Platební morálka

Registrovaný B2B uživatel má v eshopu přehled o svých platebních transakcích, pohledávkách a dalších datech o obchodní spolupráci vedených v HELIOS.

Dokumenty

Zakázky, objednávky, dodací listy, zálohové faktury, daňové doklady a případně další dokumenty udržované na straně HELIOS jsou syncrhonizovány s B2B eshopem i dalšími webshopy, které tvoříme.

Offline a online

V ecommerce systémech jsou zohledněna data z online i offline obchodně logistických procesů.

Analýza a cílový koncept

Správné řešení integrace navrhujeme vždy ve spolupráci s klientem a HELIOS konzultantem, aby byla dosažena maxímální automatizace a řešení reflektovalo obchodní workflow.

Systémy HELIOS poskytují podklady pro strategické rozhodování. Velmi snadno se přizpůsobují požadavkům klientů a zaručují dokonalý a aktuální přehled o situaci na trhu. Napomáhají digitalizaci a automatizaci firem, čímž zvyšují rychlost, minimalizují chybovost a šetří náklady. E‑commerce ekosystém využívá možností HELIOSU přizpůsobit práci s daty specifickým potřebám jednotlivých odvětví. Cílem námi dodávané e‑commerce infrastruktury je zejména propojení eshopů, aplikací a ERP systému HELIOS, čímž získáváme pro klienty konkurenční výhody.

B2B eshop pro odběratele

Objednávkový systém s napojením na erp, přehled skladových zásoby, podrobné parametry produktů.

Více informací

B2C eshop pro spotřebitele

Podpora prodejní sítě, katalog zboží včetně videí, prodej produktů na konkrétním trhu přes B2C eshop.

Více informací

Mobilní aplikace pro obchodníky

Podpora obchodních zástupců, kontrola a přehled o svěřeném portfoliu zákazníků. Vše pohodlně z terénu.

Více informací

Zaujalo vás naše řešení?

Pak budeme rádi, když nás kontaktujete přes náš poptávkový formulář. Ozveme se zpět nejpozději během druhého pracovního dne.

Chci nezávaznou konzultaci