Okna a dveře do budoucnosti

Případová studie SLAVONA, s.r.o.

Skrze okna firmy SLAVONA, s.r.o. lze doslova zahlédnout budoucnost ekologicky šetrného, nízko-energetického bydlení a jejich dveře symbolicky otvírají cestu k takto šetrným výrobkům každému už dnes. Tradiční český výrobce se kromě běžných interiérových dveří z masivu specializuje právě na výrobu kvalitních dřevěných eurooken SLAVOHEAT, dveří a vrat s vynikajícími tepelně-izolačními vlastnostmi, vhodnými kromě klasických staveb také pro pasivní domy.

Prezentace roste s firmou

Webové stránky firmy jsou žijícím organismem, neustále se vyvíjí, rostou s nabídkou sortimentu a mění se podle potřeb firmy i jejích zákazníků. Nadčasový design návštěvníka neomylně přivádí k informacím, které ho zajímají. Redakční systém AVITO CMS dovoluje pracovníkům firmy na prezentaci neustále pracovat, doplňovat informace, aktualizovat a publikovat firemní akce.

Početných obrazových galerií využívají ve firmě nejen k ucelené ilustraci svojí práce, ale zákazníky pomocí nich seznamují s celým výrobním procesem a předvedou rádi i nejmodernější používanou techniku. Zákazníci hojně využívají přehledný poptávkový formulář, kde si mohou specifikovat přesné parametry poptávaného výrobku.

Největší přísun návštěvníků a tedy potenciálních zákazníků přináší maximum zveřejněných informací na webu, takže stránky obsahují také řadu užitečných článků k tématice výběru, údržby a správného používání výrobků. Stejným způsobem se na webu snaží zprostředkovat technologické novinky z oboru a pochopitelně se rádi pochlubí realizovanými projekty, které zákazníky přesvědčí mnohem lépe, než haldy propagačních textů. Nejlepším argumentem je prostě fortelně odvedená práce.

Zaujalo vás naše řešení?

Pak budeme rádi, když nás kontaktujete přes náš poptávkový formulář. Ozveme se zpět nejpozději během druhého pracovního dne.

Chci nezávaznou konzultaci