Informace o českých klimatizacích si zájemci přečtou v sedmi jazycích

Případová studie SINCLAIR CORPORATION

Produkty české firmy pod nadnárodní značkou Sinclair chladí, ohřívají a větrají v budovách po celém světě. Pro všechny své klimatizace, tepelná čerpadla a související zařízení firma potřebovala moderní produktový katalog a s ním i nový korporátní web Sinclair-World.com.5963
produktů
8
jazykových verzí
Nárůst online objednávek o 85%
Informace o aktuálních produktech 99%
Snížení chybovosti objednávek pod 1%


Výchozí stav

Aby obstála v mezinárodní konkurenci, dbala společnost Sinclair při tvorbě nového katalogu a webu na každý detail. Oboje muselo splňovat nejnovější trendy v oblasti grafiky, funkčnosti i uživatelského komfortu. Mezi hlavní požadavky patřilo:

  • čistý design stránek s orientací na představení hlavních produktů,
  • podpora zobrazení webu na mobilních zařízeních a responzivní design,
  • podpora B2B partnerského obchodního modelu,
  • redakční systém se snadnou správou obsahu.

Použité řešení

Zakázka pro firmu Sinclair by se neobešla bez projektového řízení, díky kterému se podařilo rozsáhlý web zpracovat v krátkém čase. V první etapě vznikl návrh struktury a korporátní web v angličtině představující značku Sinclair. Teprve poté, ve stejném grafickém stylu, vznikal katalog.

Na začátku tvorby byl připraven kompletní drátěný model včetně reálných textů. Následně vytvořilo Avito vizuální návrh v moderním stylu s celošířkovou grafikou, takže všechny informace mají dostatek prostoru a zároveň vyniknou díky precizně zpracované typografii. Dále přišel na řadu webdesign a kódování webových šablon včetně odladění plné responzivity webu.

Výsledek

Nový korporátní web sinclair-world.com je obsahově a informačně velmi bohatý, přesto na něm uživatelé rychle najdou vše, co hledají. Přestože se jedná primárně o B2B obchodní nástroj, funguje zároveň i jako prezentační místo novinek a top produktů pro koncové klienty a zájemce o výrobky značky Sinclair po celé Evropě.

Zaujalo vás naše řešení?

Pak budeme rádi, když nás kontaktujete přes náš poptávkový formulář. Ozveme se zpět nejpozději během druhého pracovního dne.

Chci nezávaznou konzultaci