Prodej reklamní předmětů v patnácti jazycích online!

Případová studie Reda

Pracovat pro jedničku na trhu je vždy výzvou pro každého dodavatele a pro Avito navíc i zásadní součástí firemní strategie. Proto jsme hrdí, že můžeme již od roku 2018 zajišťovat komplexní eCommerce platformu pro online Business společnosti REDA a.s., která je jedničkou na trhu ČR v rámci prodeje reklamních předmětů.4
eCommerce systémy
15
jazyků
4000+
hodin


Rekordně krátká doba implementace

Rychlost je jeden z hlavních benefitů Enterprise eCommerce řešení od společnosti Avito a v rámci dodání tohoto projektu se toto potvrdilo na 110%. Za 5 měsíců od zahájení prací na analýze jsme vybudovali a spustili dva komplexní online systémy. Pro oblast B2B obchodu to byl B2B systém pro obchodní partnery a vedle toho jsme spustili i samostatný B2C projekt reda.cz reflektující náročné požadavky českého e-commerce. Oba online projekty jsou úzce propojeny s ERP systémem K2 v souladu s vnitropodnikovým workflow REDA a.s.

Obchodní specifika jsou vždy výzvou

V rámci komplexní analýzy byly identifikovány klíčové funkce systémů, které odlišují fungování klienta od běžných firem z oboru a jsou jeho konkurenční výhodou. Díky silnému vývojářskému týmu a mohutné eCommerce platformě jsme tak dokázali v projektu nachystat komplikovanou potiskovou aplikaci pro kalkulaci nákladů potisku přímo v eshopu. Vedle toho systémy reflektují na složitou strukturu filtrování nad stovkami variant produktů a v rámci B2B systému bylo implementováno i řešení pro vytváření subdodavatelských elektronických nabídek s vlastní cenotvorbou a brandem B2B zákazníka.

Multijazyčné řešení pro celoevropský obchod

Samostatný projektem pro společnost REDA a.s. pak bylo vytvoření multijazyčného B2B systému pro zajištění obchodních aktivit v rámci celoevropské obchodní sítě. Toto řešení obsahující jazykové mutace do čtrnácti dalších jazyků a napojení na ERP klienta bylo dodáno v rekordně krátkém čase během třech měsíců.

Navazujícím projektem pak bylo dodání samostatně fungujícího B2C eshopu sk-reda.sk pro slovenský trh, který vychází ze zkušeností získaných při implementaci předcházejících projektů a uzavírá komplexnost celého eCommerce ekosystému společnosti REDA a.s.

Zaujalo vás naše řešení?

Pak budeme rádi, když nás kontaktujete přes náš poptávkový formulář. Ozveme se zpět nejpozději během druhého pracovního dne.

Chci nezávaznou konzultaci