Domácí mazlíčci si zaslouží to nejlepší i v případě eshopu

Případová studie JK ANIMALS s.r.o.

Jestli jste po cestě z práce zapomněli koupit krmení pro křečka, můžete to dohnat ještě v MHD. Stačí vám smartphone, platební karta a internetový obchod JK Brand. Avito ve spolupráci s grafickým studiem Francis & Drake vytvořilo eshop, který rozhodně není pro kočku!

Výchozí stav

Josef Kvapil založil svou společnost v roce 1990 a dnes se zabývá hlavně dovozem chovatelských potřeb a krmiv z Evropy a Asie. Od roku 1999 se soustředí na profesionální akvarijní techniku značky Atman, kterou prodává pod značkou JK Animals.

S Avitem začala firma spolupracovat v roce 2011, a to při spuštění firemního webu a katalogu pro odběratele. Josef Kvapil následně rozhodl, že by vzhledem k vývoji na trhu bylo nejlepší spustit ještě eshop.

Začal vznikat internetový obchod jkbrand.cz, který měl následující cíle:

● full screen grafika

responzivní design

● snadná komunikace se zákazníky

● možnost oslovení klientů akčními nabídkami

● odlišení se od ostatních petshopových eshopů

Použité řešení

Při budování B2C eshopu pro JK Animals zvolilo Avito redakční systém AVITO CMS, který propojilo s informačním systémem Cézar a systémem pro rozesílání HTML newsletterů. Součástí bylo také rozšíření možnosti sestavování akčních nabídek. Nově k nim lze vkládat videa a 3D animace.

O full screen grafiku se postaralo grafické studio Francis & Drake, eshop je nyní plně responzivní a navíc i napojený na platební bránu PayU.

Zákazníci díky tomu mohou pro své mazlíčky nakupovat i prostřednictvím smartphonu či tabletu a nákup jednoduše zaplatí kartou.

Výsledek

Firma JK Animals se chtěla odlišit od ostatních eshopů zaměřených na potřeby pro zvířata. Zvolila cestu netradičního designu a nadstandardní kvality zpracování webu, kterou jí zajistilo Avito.

Synchronizace redakčního systému AVITO CMS s ERP systémem Cézar firmě zajistila přesně takovou platformu, jakou požadovala.

Eshop navíc odpovídá nejmodernějším trendům a zákazníkům nabízí kromě široké nabídky zboží také intuitivní ovládání a možnost online platby kartou.

Zaujalo vás naše řešení?

Pak budeme rádi, když nás kontaktujete přes náš poptávkový formulář. Ozveme se zpět nejpozději během druhého pracovního dne.

Chci nezávaznou konzultaci