Handlopex má nový B2B systém. A stačilo na to 5 týdnů

Případová studie Handlopex

Jak se nejlépe připravit na vstup na nový trh v B2B segmentu? Přece novým B2B systémem. Přesně pro to se rozhodla společnost Handlopex, která na český trh vstoupila v roce 2014. A o spuštění českého B2B systému požádala firmu Avito.

Výchozí stav

Polská společnost Handlopex vznikla v roce 1991 a v současnosti je druhým největším dodavatelem pneumatik v Evropě. Má desítky poboček ve střední Evropě, tisíce obchodních partnerů a desetitisíce produktů. Jen její čeští partneři se počítají na stovky. Mezi hlavní z nich patří například firma Mitas.

Na společnost Avito se Handlopex obrátil s žádostí, aby vytvořila online objednávkový systém. Podmínky byly následující:

● Vytvořit B2B systém propojený s ERP Money S4, ze kterého bude možné vše spravovat.

● Systém musí být rychlý a přehledný.

● Zvládnout vytvoření systému a jeho propojení s Money S4 do 5 týdnů.

Použité řešení

Kvůli časovému tlaku musela společnost Avito zvládnout projektové analýzy co nejrychleji. Přesto si s nimi poradil a upřesnila v nich veškeré souvislosti a podrobnosti z implementační studie.

Pro vyřešení požadavků Handlopexu Avito zvolilo svůj nejnovější B2B systém, který vyniká rychlostí, technologickou pokročilostí a business logikou orientovanou právě na B2B segment.

Avito zároveň připravilo propojení s Money S4, ze kterého se do B2B systému načítají informace o produktech či zákaznících, různé varianty ceníků nebo například provedené transakce. Podstatné informace se synchronizují každých 5 minut, méně důležité jednou za 30 minut.

Celý systém je uzavřený. Noví uživatelé se do něj registrují pouze prostřednictvím obchodníků Handlopexu.

Výsledek

Díky nové moderní technologii připravila společnost Avito pro Handlopex inovativní zabezpečený B2B eshop, který splňuje všechny požadavky vysokoobjemového B2B segmentu.

Online objednávkový systém se chlubí také responzivním designem, díky kterému je vše přehledné a rychlé na mobilních telefonech i klasických počítačích. A díky propojení se systémem Money S4 a pravidelné synchronizaci jsou data v B2B systému vždy aktuální.

Zaujalo vás naše řešení?

Pak budeme rádi, když nás kontaktujete přes náš poptávkový formulář. Ozveme se zpět nejpozději během druhého pracovního dne.

Chci nezávaznou konzultaci