Pojďte se projít po novém, svěžím webu!

Případová studie FEROBET s.r.o.

Beton dávno není jen šedivý. Dokazuje to široká nabídka betonových výrobků firmy Ferobet, která si od Avita nechala zpracovat firemní web. Díky úpravě redakčního systému je nyní možné na stránky pohodlně vkládat i vzorníky.

Výchozí stav

Společnost Ferobet s.r.o. je tradičním českým výrobcem betonových dlažeb, okrasných zdí a vůbec všeho souvisejícího s betonem. Velké množství variant výrobků nabízí téměř neomezené možnosti využití.

Firma s více než 20letou tradicí si přála nový firemní web s důrazem na následující obsah:

katalog produktů

● přehled prodejců a poboček

Použité řešení

Základem webu se stal redakční systém AVITO CMS, který byl ale upraven na míru potřebám klienta. Firma Ferobet si na stránkách přála přehledný katalog produktů, a proto AVITO CMS po úpravě umožňuje zakládání produktových vzorníků.

Při řešení webu Avito také kladlo velký důraz na grafické zpracování, o které se postaral grafik a designér Michal Roman, nakódování grafického designu a napojení na redakční systém pak bylo realizováno v našem programátorském týmu.

Výsledek

Nový firemní web ferobet.cz splňuje všechny požadavky klienta a navíc před konkurencí vyniká grafickým zpracování stránek na vysoké úrovni.

Zákazník tu snadno najde potřebné informace a správci mohou díky redakčnímu systému AVITO jednoduše měnit či doplňovat textový obsah, ale i produktové vzorníky.

Zaujalo vás naše řešení?

Pak budeme rádi, když nás kontaktujete přes náš poptávkový formulář. Ozveme se zpět nejpozději během druhého pracovního dne.

Chci nezávaznou konzultaci