Zrychlujeme zemědělství ve střední Evropě

Případová studie Agrotec

Skupiny AGROTEC Group je největším dodavatelem pozemní techniky v ČR, významným hráčem je ale i na Slovensku a v Maďarsku. V těchto státech v zemědělském segmentu AGROTEC zastupuje zvučná jména výrobců jako jsou New Holland, CASE IH, Steyr a pro maximální kvalitu a péči o své B2B i B2C odběratele se rozhodl zprovoznit komplexní online infrastrukturu. S tímto náročným požadavkem bylo osloveno Avito ve spolupráci s integračním partnerem, společností EFFIIS.3
státy
15
online systémů
5M+
produktů


Mohutné a stabilní řešení pro eCommerce

V rámci náročných analytických prací bylo sestaveno zadání pro komplexní B2B2C platformu, která je plně integrovaná na ERP klienta SAP. V rámci implementace celého řešení bylo plně využito celé šíře platformy Avito eCommerce Enterprise, která kombinuje B2C i B2B systémy a lze ji plně customizovat.

Celé řešení je připraveno vždy pro každou z celkových sedmi obchodních divizí a jedná se tak o komplex čtrnácti vzájemně propojených systémů, rozšířenou navíc o agregační online nástroj. Vše navíc funguje ve třech jazykových mutacích a díky tomu zajišťuje obchodní aktivity společnosti AGROTEC Group v rámci celého středoevropského fungování.

Zaujalo vás naše řešení?

Pak budeme rádi, když nás kontaktujete přes náš poptávkový formulář. Ozveme se zpět nejpozději během druhého pracovního dne.

Chci nezávaznou konzultaci