Velkoobchod

Eshop pro velkoobchod

Prodej v segmentu B2B s respektováním obchodních specifik a podporou B2B marketingu. Velkoobchodní e‑commerce ecosystémy jsou připravené na práci s jednotkami milionů produktů a systém je dimenzován na tisíce objednávek / den. Napojení skladových zásob včetně zboží na cestě, opakované objednávky či elektronická výměna dokumentů podporuje automatizaci a digitalizaci firem v souladu s Průmysl 4.0.

Výpočty cen, sklady a běžné potřeby velkoobchodních firem řešíme s noblesou.

Přehledně zobrazovat preferované sklady a jejich zásoby pro vybrané velkoobchodní společnosti a zároveň realtime počítat ceny dle nastavených individuálních podmínek pro konkrétní přihlášené zákazníky je nejčastějším problémem, se kterým se na nás klienti obrací. Správné řešení pak znamená konkurenční výhody. Získejte je s námi.
Systém posilující loajalitu a vztahy se zákazníky

Pro velkoobchodní společnosti implementujeme do webshopu věrnostní systémy, poradenské sekce a nástroje, které zvyšují komfort obchodního vztahu a podporují workflow od velkoobchodníka až ke koncovému spotřebiteli. Funkce systému pro velkoobchodní společnosti v Avitu vyvíjíme na základě analýz a reálných zkušeností z B2B provozu.

B2B eshop pro odběratele

Objednávkový systém s napojením na erp, přehled skladových zásoby, podrobné parametry produktů.

Více informací

B2C eshop pro spotřebitele

Podpora prodejní sítě, katalog zboží včetně videí, prodej produktů na konkrétním trhu přes B2C eshop.

Více informací

Mobilní aplikace pro obchodníky

Podpora obchodních zástupců, kontrola a přehled o svěřeném portfoliu zákazníků. Vše pohodlně z terénu.

Více informací

Zaujalo vás naše řešení?

Pak budeme rádi, když nás kontaktujete přes náš poptávkový formulář. Ozveme se zpět nejpozději během druhého pracovního dne.

Chci nezávaznou konzultaci