Elektronika

Eshop pro elektroniku

Komplexní řešení pro distributory elektroniky v kombinaci B2B a B2C segmentu. U moderních eshopů pro prodej elektroniky dosahujeme úspěchů díky propracovanému řešení práce s velkým množstvím detailních informací o produktech, přílohami, jazykovými mutacemi, variantami a personalizovanými obchodními podmínkami pro různé skupiny zákazníků.

Efektivní B2B i B2C prodejní kanál

Pro odvětví elektronika jsou nové technologie a rychlost zavádění novinek na trh klíčovým faktorem úspěchu. Dodávaným eshop systémem eliminujeme manuální procesy a zaměřujeme se na cross-selling a automatizaci aktivit mezi provozovatelem systému a partnery. K dispozici je také nástroj pro tvorbu tematických microsite a motivační prodejní nástroje.
Profesionální péče o zákazníky a partnery

Zároveň odvětví elektronika v online prostředí vyžaduje péči o zákazníky, zvyšování jejich spokojenosti a prodejní znalosti sortimentu. Na tyto aspekty dbáme již od první fáze analýz, kdy vzniká idea, business koncept a architektura e-commerce systému.

B2B eshop pro odběratele

Objednávkový systém s napojením na erp, přehled skladových zásoby, podrobné parametry produktů.

Více informací

B2C eshop pro spotřebitele

Podpora prodejní sítě, katalog zboží včetně videí, prodej produktů na konkrétním trhu přes B2C eshop.

Více informací

Mobilní aplikace pro obchodníky

Podpora obchodních zástupců, kontrola a přehled o svěřeném portfoliu zákazníků. Vše pohodlně z terénu.

Více informací

Zaujalo vás naše řešení?

Pak budeme rádi, když nás kontaktujete přes náš poptávkový formulář. Ozveme se zpět nejpozději během druhého pracovního dne.

Chci nezávaznou konzultaci