Dům a zahrada

Eshop pro dům a zahradu

Snadné objednávání a obchodování napříč širokým sortimentem produktů, které šetří čas. Odvětví dům a zahrada obvykle představuje široké portfolio produktů a produktových kategorií. Úspěšný online projekt musí navíc počítat s odborným poradenstvím pro správný výběr produktů a snadné vyhledávání produktů napříč eshopem. Správný přístup k těmto potřebám představuje silné konkurenční výhody.

Vše pro zákazníka

V eshopech dosahujeme snadné orientace zákazníka i v tak náročném odvětví, jako je dům a zahrada. Pohodlným nákupům materiálů, které mají desítky až stovky parametrů, napomáhá sofistikovanost vyhledávání, intuitivnost požití filtrů a mnoho dalšího. Příprava takového řešení vždy začíná detailní analýzou a sestavením cílového konceptu.
Váš webshop bude připraven na sezonálie i specifika odvětví.

Jaro, léto, podzim, zima….. Vánoce, velikonoce, black friday…... Výprodeje, akce, novinky….. Dodáváme systém, který vás nebude brzdit v businessu a umožní vám snadnou obměnu artiklů nebo jejich uspořádání a preference dle aktuálních potřeb. V odvětví dům a zahrada také uvítáte naše zkušenosti s řešením legislativy, která je v části sortimentu tohoto odvětví specifická.

B2B eshop pro odběratele

Objednávkový systém s napojením na erp, přehled skladových zásoby, podrobné parametry produktů.

Více informací

B2C eshop pro spotřebitele

Podpora prodejní sítě, katalog zboží včetně videí, prodej produktů na konkrétním trhu přes B2C eshop.

Více informací

Mobilní aplikace pro obchodníky

Podpora obchodních zástupců, kontrola a přehled o svěřeném portfoliu zákazníků. Vše pohodlně z terénu.

Více informací

Zaujalo vás naše řešení?

Pak budeme rádi, když nás kontaktujete přes náš poptávkový formulář. Ozveme se zpět nejpozději během druhého pracovního dne.

Chci nezávaznou konzultaci