Oborová řešení

Odvětví

Eshop pro automotiv

Umíme se přizpůsobit Vašim obchodním procesům pro vyšší efektivitu a minimální chybovost při objednávání. Miliony náhradních dílů ihned k objednání? Zohledňujeme individuální podmínky zákazníků i více skladů včetně jejich vzájemného vykrytí v návaznosti na logistiku.

Odvětví

Eshop pro potravinářství

Zkracujeme lhůty dodání zboží díky modernizaci obchodních procesů. Objednávka zboží je dílem okamžiku ‑ od začátku tvorby e‑commerce projektu dbáme na specifikace potravinářského odvětví jako je typicky rychlost objednávek, vyřizování objednávek ve velmi krátkých lhůtách či uzká návaznost na logistiku.

Odvětví

Eshop pro elektroniku

Komplexní řešení pro distributory elektroniky v kombinaci B2B a B2C segmentu. U moderních eshopů pro prodej elektroniky dosahujeme úspěchů díky propracovanému řešení práce s velkým množstvím detailních informací o produktech, přílohami, jazykovými mutacemi, variantami a personalizovanými obchodními podmínkami pro různé skupiny zákazníků.

Odvětví

Eshop pro velkoobchod

Prodej v segmentu B2B s respektováním obchodních specifik a podporou B2B marketingu. Velkoobchodní e‑commerce ecosystémy jsou připravené na práci s jednotkami milionů produktů a systém je dimenzován na tisíce objednávek / den. Napojení skladových zásob včetně zboží na cestě, opakované objednávky či elektronická výměna dokumentů podporuje automatizaci a digitalizaci firem v souladu s Průmysl 4.0.

Odvětví

Eshop pro dům a zahradu

Snadné objednávání a obchodování napříč širokým sortimentem produktů, které šetří čas. Odvětví dům a zahrada obvykle představuje široké portfolio produktů a produktových kategorií. Úspěšný online projekt musí navíc počítat s odborným poradenstvím pro správný výběr produktů a snadné vyhledávání produktů napříč eshopem. Správný přístup k těmto potřebám představuje silné konkurenční výhody.

Odvětví

Eshop pro oděvní průmysl

Pohodlný výběr a nákup nejrůznějších variant produktů s rychlým ecommerce řešením. Online obchod dle poslední módy ‑ velké množství variant produktů s návazností na skladové zásoby, více značek a typů produktů, sezónní předobjednávky od výrobce.

Odvětví

Webshop pro stavební průmysl

Dodáváme firmám účinný nástroj pro online prodej stavebních materiálů a podporujeme inovaci v prodeji stavebních surovin a produktů. Využitím unikátního online systému snižujeme náklady na realizaci a vyřízení objednávek ve stavebním průmyslu, kde vnímáme extrémní tlak na ceny produktů.

Odvětví

Eshop pro strojírenský průmysl

Dodáváme inovativní e-commerce řešení pro strojírenské firmy, jejichž činnost je businessově cílena na zahraniční obchodování.

Odvětví

Eshop pro zemědělství

Připravili jsme platformu, která řeší potřeby běžných zemědělců i technologických firem. E-commerce systém zohledňuje potřeby podniků v živočišné výrobě i obnovitelných zdrojích. Systém klade důraz na B2B segment, snadné a rychlé ovládání a zároveň úzké vazby na ERP systém provozovatele.

Zaujalo vás naše řešení?

Pak budeme rádi, když nás kontaktujete přes náš poptávkový formulář. Ozveme se zpět nejpozději během druhého pracovního dne.

Chci nezávaznou konzultaci