Avito je váš klíčový e‑commerce partner

Jsme ryze českou softwarovou společností, která vyvíjí B2B a B2C e-commerce řešení s přesahem do obchodních procesů, automatizace a strategického vývoje firem. Pomáháme klientům expandovat na další trhy a rozvíjet jejich ebusiness. Za tímto účelem jim dodáváme profesionální služby, rychlý a spolehlivý software s kvalitním a garantovaným supportem.

Historie společnosti Naše mise Kariéra

Naše hodnoty

V Avitu si zakládáme na osobním přístupu. Naší snahou je vždy dodržovat termíny a časové plány projektů, udržovat transparentnost zakázek ve všech fázích. Pro dosažení profesionálních výsledků jsou používány celosvětově uznávané standardy pro řízení projektů a práce - JIRA, Basecamp.Profesionální přístup
Vysoká odbornost
Důsledná výstupní kontrola
Vstřícný servis
Důraz na kvalitu
Férové jednání a spolupráce

Naše produkty a služby

Jsme úzce zaměřeni se výkon v B2B a B2C eCommerce. Za tímto účelem propojujeme eshopy, mobilní aplikace, CMS, SRM a další produkty, které vyvíjíme na míru potřebám klientů.


Všechny produkty Všechny služby

Firemní kultura

Analyzujeme, kódujeme, programujeme, ale zůstáváme lidmi. Náš přístup nás zatím nikdy nezklamal. Zvyšující se počet spokojených klientů naopak dokazuje, že o kvalitní a poctivou práci je pořád zájem. Každá zakázka je pro nás další výzvou, jak najít řešení splňující přání a požadavky našich zákazníků na profesionální online služby.Společně hledáme, navrhujeme a tvoříme online řešení
a produkty, které jsou přínosem pro naše klienty i jejich zákazníky.

Zaujalo vás naše řešení?

Pak budeme rádi, když nás kontaktujete přes náš poptávkový formulář. Ozveme se zpět nejpozději během druhého pracovního dne.

Chci nezávaznou konzultaci