nahrávámEmail marketing

E-mail marketing kompletně na klíč

Oslovte 100 i 100 000 zákazníků zároveň.
Email = nejlevnější a nejefektivnější nástroj.

9 z 10 firem překvapí, jak efektivní může být email marketing. A rozhodně tím nemyslíme kobercové bombardování nekonečnými letáky. Navrhneme pro vás email marketingovou strategii a rádi ji uvedeme do života.

Profesionální vzhled emailů

Navrhneme šablonu na míru vaší kampaně, důkladně ji otestujeme a nahrajeme ji do systému. Emaily mohou obsahovat libovolnou grafiku, obsah je pak plně administrovatelný - sami si do emailu vložíte texty, fotky i videa a nemusíte se být, že byste email rozbily.

Optimalizované šablony

Díky speciálním wireframe šablonám se e-maily dají velmi jednoduše doplnit grafikou. Je to nejen rychlé, ale také funkční – můžete si být jisti, že e-maily se správně zobrazí všem. Šablony optimalizujeme pro všechny desktopové, mobilní a webmailové poštovní klienty. Máme k tomu vyvinutou vlastní technologii zajišťující správné zobrazení.

Tvorba obsahu pro emaily

Chápeme, že pravidelné tvoření a rozesílání e-mailových kampaní chce čas. Spoustu času. Zvládneme to za vás – tak často, jak jen budete potřebovat. Vždy budete mít 100% kontrolu nad obsahem, vzhledem i rozesíláním; samotná práce ale bude na nás. Více o redakční činnosti.

Videonewslettery

Video umíme vložit přímo do emailu tak, že se bez problému zobrazí ve všech nejpoužívanějších emailových klientech. A vše pečlivě změříme. Více o YouTube a video reklamě.

Reporty a vyhodnocení

Stejně všichni čekáte na čísla, že? Výsledky kampaní sledujeme už v jejich průběhu a když je potřeba, zasáhneme. Hlídáme, na co se v emailech kliká, porovnáváme data s Google Analytics a sledujeme konverze. Vám poté předložíme přehledný report nebo komplexní managerskou zprávu o výsledcích. Vždy vám zároveň dáme tipy a doporučení pro další kampaně.

Typy email marketingových kampaní

Informativní emaily

vhodné pro databáze do 10 000 kontaktů

Připomeňte se svým zákazníkům a ukažte jim to nejlepší ze svých služeb nebo to nejzajímavější z dění v oboru minimálně 1x měsíčně.

Emaily budete odesílat v šablonách, které jsou skvěle čitelné ve všech systémech.

A s nástrojem pagio MAILER, ke kterému vám kromě šablon přidáme i školení, to zvládnete svépomoci.

Prodejní kampaně

vhodné pro databáze nad 10 000 kontaktů

Svěřte se nám, jakého prodejního výsledku chcete dosáhnout, a my vám spočítáme, jak mohutnou email marketingovou kampaň budete potřebovat.

Pak stačí říct „ano“, a my navrhneme a spustíme kampaň. Jednorázově, týdně nebo třeba denně, s přímým napojením na váš web nebo eshop.

-

Máme zkušenosti s miliony rozeslaných emailů měsíčně a proto umíme výsledky email marketingu předem vypočítat.

František Vybíral
CEO, Avito s.r.o.

Jak postupujeme v e-mail marketingu?

  1. Vymyslíme co, komu a jak posílat. Spočítáme "předpovíme" výsledky kampaně a spočítáme ROI.
  2. Navrhneme, jak budou vaše emaily vypadat a jakým stylem obsahu zaujmou čtenáře.
  3. Spustíme kampaň, kterou průběžne optimalizujeme a vše pečlivě reportujeme.
  4. Na závěr vše vyhodnotíme a doporučíme následující postup.
-

pagio MAILER

Náš vlastní software pro email marketing pagio MAILER dokáže oslovit tisíce kontaktů, vyhodnotit efekt celé kampaně a přehledně vám naservírovat úspěšnost jednotlivých emailů.

více o pagio MAILER

Máte zájem o podobné řešení?

Kontaktujte prodejní tým AVITO

V pracovní době (po-pá: 9:00 - 17:00) volejte +420 530 333 000

Kontaktovat prodejní tým

Volejte +420 530 333 000. K dispozici od pondělí do pátku, od 9:00 do 17:00


Tvorba WWW

Internetová reklama