nahrávámProjektové řízení

Projektové řízení

Dokážeme uhlídat projekt, který má 9 fází, musí splnit 52 úkolů a během něhož se uskuteční 950 interakcí mezi 6 lidmi z úplně jiných oborů.

více o tvorbě WWW stránek více o implementaci

Řídit a koordinovat úspěšně webový projekt znamená být v neustálém kontaktu se všemi zúčastněnými stranami. Od konzultantů z různých oborů, přes komunikaci s grafikem a vedení programátorů, až po hlídání termínů u klientem dodávaných podkladů.

S projektovým řízením získáte

Garance výsledku

Garantovanou cenu i kvalitu výsledného webu a dodržení termínů.

Kvalitní plánování

Kvalitní rozplánování projektu a postup prací podle paměťových map.

Kontrolu nad projektem

Kontrolu nad rozsahem prací i rozpočtem.

Pružnou komunikaci

Jasnou a pružnou komunikaci mezi všemi stranami včetně externích dodavatelů.

Dotažení do konce

Dotažení projektu do úspěšného konce včetně testování, spuštění a servisu.

Přehlednou dokumentaci

Přehlednou dokumentaci celé realizace.

Co Vás čeká s projektovým řízením?

Každý projekt řešíme individuálně. Jeho řízení ale vždy obsahuje 5 základních kroků:

1. Kick-off schůzka

Společné úvodní setkání, na které si předáme podklady, vytyčíme cíle, stanovíme rozpočet i pravidla. Výstupem schůzky je implementační studie a přehledná mapa, která pomůže projekt detailně rozplánovat.

2. Implementační studie

Podrobný dokument, který nejen shrne a specifikuje zadání projektu, ale navrhne i řešení všech jeho částí. Ukáže, jak bude web či aplikace vypadat a jak bude fungovat. Studie také popíše, jak budeme projekt testovat a jaké zdroje k němu budeme potřebovat.

3. Pravidla spolupráce

Závazná pravidla jsou předpokladem úspěšného projektu. Dbáme na to, aby byla jasná, jednoduchá a jistila všechny jeho fáze.

4. Předání díla

Kdy je projekt opravdu hotový? Projektové řízení pomůže přesně definovat podmínky předání hotového díla včetně pravidel následného servisu. Zdlouhavé dodělávání, nahánění dodavatelů nebo nefunkční služby vám tak v žádném případě nehrozí.

5. Poimplementační podpora

Po spuštění projektu bývá období několika dní či týdnů, kdy je potřeba často reflektovat požadavky z vnitra špolečnosti či od klientů. Dáváme k dispozici tým, který na projektu pracoval a ten je schopen řešit tyto požadavky okamžitě.

Ptáte se, zda je projektové řízení vhodné i pro Váš projekt?

Z praxe víme, že projektové řízení je nezbytné pro všechny typy realizací. Pro velké realizace v řádech stovek hodin prací je tento způsob řízení a komunikace nezbytný. Pro středně velké projekty v řádech desítkách hodin, ale i pro ty malé jej na základě našich dlouholetých zkušeností důrazně doporučujeme.

Projektové řízení nejčastěji využíváme při tvorbě nových individuálních aplikací, systémů i webů na míru. Obzvláště nutné je v případech kdy:

  • není možné předem projekt jasně specifikovat
  • neexistuje přesné písemné zadání projektu
  • do projektu vstupuje více stran
  • je nutné dodržet návaznost více činností.

Kolik stojí projektové řízení?

Standardní poplatek za vedení projektu je 15 % z jeho celkové ceny (do celkové ceny se nezapočítává např. hodna kreditu určeného pro reklamní systémy). Každodenní zkušenosti ale ukazují, že projektovým řízením můžete paradoxně nakonec ušetřit - eliminuje totiž prodlevy, nejasnosti a opomenutí v zadání, či zbytečné práce navíc, které jsou pak spojeny s nemalými dodatečnými náklady.

Oči a ústa projektu, to je aplikace Basecamp

Aplikace Basecamp umožňuje všem zúčastněným stranám sledovat průběh celé realizace, plnění úkolů i jejich časovou náročnost. Kromě toho slouží také pro komunikaci mezi členy týmu. Vše je tak 100% transparentní a jasné. Pro plánování a realizaci jednotlivých činností používáme interní systém Attlassian JIRA, který se systémem Basecamp synchronizujeme.

Máte zájem o podobné řešení?

Kontaktujte prodejní tým AVITO

V pracovní době (po-pá: 9:00 - 17:00) volejte +420 530 333 000

Kontaktovat prodejní tým

Volejte +420 530 333 000. K dispozici od pondělí do pátku, od 9:00 do 17:00


Tvorba WWW

Internetová reklama