nahrávámImplementace

Profesionálně implementujeme webové aplikace

Při implementaci webových aplikací používáme projektové řízení, paměťové mapy a speciálně navrženou projektovou dokumentací. Vše přizpůsobeno pro profesionální tvorbu WWW stránek a WWW aplikací.

projektové řízení webdesign a kódování stránek

Krok za krokem ke špičkovému projektu

Analýza zadání, plánování postupu, stanovení očekávaných výsledků. Tak vypadá cesta od teoretické myšlenky k profesionálnímu výsledku. Aby projekt dopadl co nejlépe, je nutné dodržet celou řadu procesů, které máme speciálně navržené pro vývoj webových aplikací. Tyto procesy systematicky zajišťuji vysokou kvalitu naší práce a garanci veškerých termínů. Při implementaci se soustředíme na každý detail. Více o webdesignu.

Vnímáme a diskutujeme

Snažíme se co nejlépe poznat vaše představy o projektu. Od začátku jsme partnerem. Diskutujeme možnosti, meze. Vždy na rovinu a s reálnými čísly a termíny.

Analyzujeme

Po zadání hledáme technická a technologický řešení, která splní vaše očekávání. Když je třeba, přizveme odborníky z jiných oborů.

Plánujeme

Klademe důraz na profesionální metodiku práce a provádíme podrobnou projektovou dokumentaci. Můžeme tak garantovat výsledky i termín dokončení projektu. více

Realizujeme

Navrhneme optimální strukturu webu a intuitivní rozmístění prvků. Na pozadí implementujeme vlastní pagio CMS. Pečlivě konzultujeme grafickou podobu webu a dále vyvíjíme požadované vlastnosti. více

Testujeme

Důsledně prověřujeme, zda všechny součásti plní svou funkci a vedou k očekávanému výsledku. Pomáháme s obsahovým plněním webu a před samotným uvedením do provozu ještě znovu vše zkontrolujeme.

Podporujeme

Naše práce implementací nekončí. Naopak. Dohlížíme na váš projekt v poimplementační fázi a pomáháme hladkému zaběhnutí webu do rutinního provozu. více

Souvisejí služby

Projektové řízení

Zvládneme i velmi rozsáhlé projekty kvalitně a bez chyb. Dokážete uhlídat projekt, který má 9 fází, musí splnit 52 úkolů a během něhož se uskuteční 950 interakcí mezi 6 lidmi z úplně jiných oborů? Ano. Ale jen pokud se někdo postará o profesionální a spolehlivé projektové řízení.

VÍCE O PROJEKTOVÉM ŘÍZENÍ

Webdesign

Zajistíme, že grafika vašeho webu bude vždy perfektní. Vzhled webu rozhoduje o jeho úspěchu. Náročným klientům proto nabízíme investici do prémiového řezání grafiky, díky kterému bude vypadat naživo 1:1 tak jako v návrhu. A to ve většině prohlížečů i na mobilních zařízeních.

VÍCE O WEBDESIGNU

Programování

Dodáme vám standardizovaný software, který ale bude umět řadu jedinečných specialit. Vyvinuli jsme vysoce modulární systém pagio, který nabízí neomezené možnosti rozšiřování a doplňování. Vyberete si jak ze stovek již existujících rozšíření, nebo vám navrhneme a naprogramujeme úplně nové přesně podle vašich potřeb.

VÍCE O VÝVOJI NA MÍRU

Jiří Černý

ředitel

"S firmou Avito jsme spolupracovali již na třech velkých projektech a vždy oceňujeme jejich profesionalitu, ochotu a vstřícnost vedoucí k dobrému výsledku."

Máte zájem o podobné řešení?

Kontaktujte prodejní tým AVITO

V pracovní době (po-pá: 9:00 - 17:00) volejte +420 530 333 000

Přehled vybraných klientů, s kterými dlouhodobě spolupracujeme.

Kontaktovat prodejní tým

Volejte +420 530 333 000. K dispozici od pondělí do pátku, od 9:00 do 17:00


Tvorba WWW

Internetová reklama