nahrávámO nás

O nás

Avito s.r.o. je brněnská agentura založena v roce 2009 tvořena jedenácti IT odborníky specializujících se na korporátní a B2B sféru. Specializujeme se na tvorbu webových stránek, aplikací a internetovou reklamu. Vyvíjíme náš vlastní software, který poskytujeme a servisujeme pro více než 500 klientů. Jsme především profesionálové, kteří dodržují nastavené procesy a hlavně své slovo.

2009 založení společnosti
500+ klientů
11 IT odborníků

Zásady a principy

Analyzujeme, kódujeme, programujeme, ale zůstáváme lidmi. Náš přístup nás zatím nikdy nezklamal. Zvyšující se počet spokojených klientů naopak dokazuje, že o kvalitní a poctivou práci je pořád zájem. Každá zakázka je pro nás další výzvou, jak najít řešení splňující vaše přání i nároky na efektivní internetovou komunikaci.

Profesionální přístup

Vysoká odbornost

Důsledná výstupní kontrola

Vstřícný servis

Důraz na kvalitu

Férové jednání a spolupráce

V Avitu si zakládáme na osobním přístupu. Naší snahou je vždy dodržovat termíny a časové plány projektů, udržovat transparentnost zakázek ve všech fázích. Pro dosažení profesionálních výsledků jsou používány celosvětově uznávané standardy pro řízení projektů a práce - JIRA, Basecamp.

Projektové oddělení

Správné vedení projektů mají na starosti projektový manažeři. Pro řízení veškeré komunikace s klientem, zpracovávání požadavků všech zúčastněných osob během zakázky je využívána webová aplikace Basecamp, která je propojena s interním systémem na vedení práce JIRA. Více o projektovém řízení.

Vývojové oddělení

Avito tým má svou nejsilnější základnu v oddělení vývoje. Programátoři a webmasteři jsou pravidelně proškolování v nejmodernějších technologiích a současných trendech vývoje IT. Využíváme agilní metody vývoje. Více o vývoji na míru.

Servisní oddělení

Máme profesionální servisní tým složený z vývojářů a konzultantů, který se stará o více než 500 projektů. Nabízíme helpdesk i telefonní technickou podporu s garancí odpovědi i vyřešení požadavku. Více o servisním zajištění.

Marketingové oddělení

Internetová reklama není v Avitu vnímána pouze jako vyčerpání peněz klienta v reklamních systémech. Reklamní specialisté analyzují, posuzují, vymýšlejí a kreativně ztvárňují konkurenční výhody a nové cesty. Více o internetové reklamě.

Naše specializace

Aby byla práce odvedena vždy správně a kvalitně, neměla by být vnímána jen jako práce. Je to touha se učit, zkoušet nové možnosti, hledat řešení a rozvíjet se. Pro své klienty se snažíme najít vždy něco navíc.

B2B a korporátní sféra

Pro B2B a distributorské společnosti poskytujeme vlastní a revoluční koncept zastřešující celou řadu služeb a produktů. Více o B2B systému.

Internetová reklama

Klientům nabízíme reklamní online strategii a následnou realizaci. Pracujeme s kombinací různých reklamních systémů pomocí vlastních nástrojů. Více o internetové reklamě.

Tvorba WWW

Tvoříme korporátní webové prezentace, internetové obchody, mobilní aplikace, mikrostránky, efektové a emoční weby a portály na míru. Více o tvorbě WWW.

Tvoříme a servisujeme vlastní software

redakční a ecommerce systém pagio

firemní informační systém a synchronizační aplikace

mobilní aplikace pro money S4 a S5


Jsme členy oborové asociace AČRA M.K. od roku 2010.
Dodržujeme etický kodex definovaný touto asociací. Spolupracujeme s ostatními agenturami. Od roku 2011 je František Vybíral členem prezídia. Aktivně se podílíme na fungování asociace. Více o členství v AČRA MK.

Kontaktovat prodejní tým

Volejte +420 530 333 000. K dispozici od pondělí do pátku, od 9:00 do 17:00


Tvorba WWW

Internetová reklama