Zrealizovali jsme pro AČRA M.K.

Avito je členem této asociace od roku 2010, od roku 2012 je pak jednatel společnosti Avito s.r.o. František Vybíral členem prezídia Asociace. Avito užívá statusu specializované agentury, která se orientuje na online prostředí a online reklamu. Během členství v Asociaci připravilo Avito pro sdružení následující služby:

Informační systém s napojením na web

Informační systém evidio v individuální konfiguraci pro Asociaci, slouží pro správu členské základny a komunikaci s ní. Více najdete v případové studii.

Webovou prezentaci asociace

Webová prezentace, kterou Avito připravilo ve spolupráci s dalšími členskými agenturami IDEAS ADVERTISING a GUIDELINE. Více najdete v případové studii.

Emailingový systém pagio MAILER

Systém pro hromadný emailing, obstarává komunikaci s členskou základnou a dalšími příjemci emailových sdělení asociace. Více o systému pagio MAILER.

AČRA M.K. pořádá

AČRA MK byla založena roku 1992 a je nejstarším profesním sdružením v oblasti reklamy a marketingových komunikací v České republice. AČRA MK se přímo podílí na organizaci nebo zastřešuje následující aktivity:

digimedia

digimedia

Každoroční mezinárodní profesní konference o digitalizaci, tvorbě a médiích, kde se pravidelně potkávají a diskutují přední kapacity nejen z oboru televizní tvorby je již tradičně pořádána Asociací českých reklamních agentur a marketingové komunikace. Závěry z konference mají jaždoročně významný vliv na další směřování celého oboru, který se dotýká jak reklamy, tak i návazných medií a aktivit.

přejít na stránky acra-mk.cz

ČIMRK

ČIMRK

Český institut reklamní a marketingové komunikace založila v roce 2000 Asociace českých reklamních agentur a marketingové komunikace spolu se Školou mezinárodních a veřejných vztahů (dnes Vysokou školou mezinárodních a veřejných vztahů Praha). Naším cílem bylo předávat hlavně čerstvým absolventům vysokých škol vybaveným pouze teorií praktické poznatky a zkušenosti tak, aby se lépe uplatnili v praxi. Dnes služby ČIRMK využívají i zkušení marketéři a lidé z PR, aby získali aktuální know-how a drželi krok s dynamickým oborem, kterým marketingové komunikace jsou.

přejít na stránky cirmk.cz

Zlatá pecka

Zlatá pecka

Každoroční soutěž kreativity v oboru reklamy, kterou pořádá Asociace českých reklamních agentur a marketingové komunikace. Soutěž Zlatá pecka patří do výběru českých soutěží, jejichž ceny se započítávají do hodnocení soutěže Agentura roku. Odborná porota každoročně vybírá nejlepší reklamní kampaně z různých oborů např. televizní reklama, tiskoviny, online reklama, video, atd.) a oceňuje jejich tvůrce na slavnostním galavečeru.

přejít na stránky zlatapecka.cz

Avito podporuje a pomáhá

Spolupracujeme na projektech občanských sdružení a jsme hrdými partnery následujících organizací

Kontaktovat prodejní tým

Volejte +420 530 333 000. K dispozici od pondělí do pátku, od 9:00 do 17:00


Tvorba WWW

Internetová reklama