Pomáháme firmám nasadit eshop rychle, efektivně a neunáhleně

  • Začněte prodávat online už za 5 dní a s plánem na strategický rozvoj nového eshopu.
  • Do 30.4. poskytujeme novým projektům financování na splátky.
B2B eshop

E-commerce - klíčový prodejní kanál

Systémy pro B2B podniky vyvíjíme dle potřeb českých firem, jejich obchodních partnerů a obsluhy.

Konfigurační direktiva nám umožňují připravit systém na míru dle analýzy a s minimálními náklady. Takto připravený produkt lze kdykoliv v budoucnu rozvíjet dle individuálních potřeb. Dokážeme tak v rychlém čase kompenzovat ztráty z businessu novým prodejním kanálem. Rychlostí také eliminujeme riziko, že vaši zákazníci přejdou k jinému dodavateli.

5 dnů realizace

Velké eshopy spouštíme v řádech dnů

Eshopy, které pouštíme do světa, jsou obvykle robustní a komplexní, jako například projekty pro globální značky Garmin či Sinclair. České firmy nyní potřebují taková řešení realizovat s důrazem na rychlost spuštění do provozu. Proto jsme připravili proces, který má charakter rychlého spuštění a následného rychlého rozvoje. Jsme připraveni.

Společně to zvládneme

Knowhow pro rychlé nasazení eshopu na míru za 5 dní.

V Avito máme připravené a vyzkoušené procesy realizace umožňující spustit nový B2B eshop na míru již za 5 dní. Budeme potřebovat vaši součinnost celý týden. Společně to zvládneme!

Budeme spolupracovat online

Pomůžeme vám rychle převést vaše podnikání do online.

Proces realizace máme připraven pomocí online workshopů, online projektového řízení a online spolupráce celého týmu včetně týmu na straně vás - klientů.

Čas jsme zkrátili na minimum

Jak jsme dokázali realizaci zrychlit z měsíců na dny.

Eshop připravíme ve verzi MVP (minimum viable product) díky více než 2000 konfiguračních direktiv. Spustíme prodejní nástroj pro zákazníky a postupně jej budeme rozvíjet dle detailně naplánovaného procesu.

Postupně od nejdůležitějších funkcí

Postupně umíme přenést do online celé obchodní procesy B2B firem

Objednávky, výměna dokumentů, tvorba nabídek, tvorba předobjednávek a další funkce, které ze softwaru dělají skutečný business nástroj reagující na vaše potřeby.

Jak budeme postupovat

Od prvního dne vás procesem povede zkušený projektový manažer.

schéma realizace

Získejte konkurenční výhodu

Rychlost je konkurenční výhoda a my vám ji dáme. S námi získáváte rychlou realizaci, rychlý rozvoj a rychlý servis. Na přijaté poptávky reagujeme rychle.

Poptat

Začněte hned

Neztrácejte čas, začněte přípravou na vaší straně.

Nasdílím s vámi dokument obsahující konkrétní otázky, které byste měli mít zodpovězeny, aby realizace vašeho eshopu proběhla hladce a rychle. Napište mi do zpráv na Linkedin a já Vám obratem dokument pošlu.

Václav Vlček

Václav Vlček

obchodní ředitel, Avito s.r.o.
vaclav.vlcek@avito.cz

Spojte se se mnou