AVITO CMS pro kompletní
správu vašeho webu

S redakčním systémem AVITO CMS editujete na webu cokoliv potřebujete, bez výjimky!

Jednoduché a rychlé ovládání

Redakční systém AVITO je již v základní instalaci připraven pro editace veškerých běžně používaných funkcí webových stránek. Dále jej lze rozšířit o více než stovku modulů. A pokud ani to nestačí, vždy je možné systém upravit pro administraci jakékoliv funkce, kterou klient potřebuje nasadit na míru.

Vy i Váš web můžete neomezeně růst

AVITO CMS nabízí neomezené možnosti rozšiřování a doplňování systému přímo podle potřeb klienta. V kombinaci se servisní smlouvou, která zaručuje nadstandardní servis a exkluzivní reakční doby, je tento redakční systém ideálním řešením pro větší projekty s neustálým rozvojem.

Spravujte více webů přehledně a z jednoho místa a ušetřete.

Předností redakčního systému AVITO CMS je to, že pod jediným redakčním centrem spravujete třeba i několik desítek webových stránek, a to včetně mezinárodních mutací. Centrální správa veškerého obsahu webů přináší dokonalou kontrolu nad jejich obsahem, ale i snadnější administraci a zejména výraznou úsporu nákladů.

Starat se o kvalitní web neznamená být programátor

Díky komfortnímu editoru můžete na web bez jakékoli znalosti programování přidávat obsah a upravovat jeho vzhled a strukturu. Můžete snadno vytvářet články a fotogalerie nebo vkládat soubory či videonahrávky. Systém AVITO CMS Vám umožní i lehce vytvářet webové formuláře, tabulky, ankety a také přehledné diskuze.

Chytrý nástroj pro grafika, jednoduchý pro všechny ostatní

Oddělení textového obsahu od grafiky Vám umožňuje nejen jednoduše plnit web texty a následně je editovat, ale také výrazně snadněji a hlavně levněji vyměnit grafiku Vašeho webu.

Váš web bude vždy rychlý a přehledný

Držte krok s nejnovějšími technologiemi pro tvorbu webu. S námi máte jistotu, že se Vaše stránky rychle a přehledně zobrazí na všech běžně používaných prohlížečích i mobilních zařízeních.

Buďte ve vyhledávačích mezi prvními, dobývejte sociální sítě

Systém umožňuje moderní SEO optimalizaci webu pro vyhledávače. Samozřejmostí je napojení na analytické systémy při on-line marketingu.

Vaše data jsou vždy v bezpečí

K webům nabízíme profesionální hostingové řešení s možností instalace SSL certifikátu pro maximální zabezpečení stránek. Veškerá data webů jsou 1x denně zálohována a zpětně dostupná.

Web můžete neustále rozšiřovat a vylepšovat

Redakční systém Avito umožňuje Váš web kdykoliv rozšířit o některou z široké nabídky dalších pluginů. Nebo jej můžete dále rozvíjet o individuálně programované funkce.

Je libo webový portál?

Avito Professional vám umožní vytvořit webový portál, který není jen doplňkem ke zboží čí službě. Je životaschopným projektem sám o sobě.

Navržen pro správu webů i katalogů

Redakční systém využívají stovky firem pro obsaluhu svých webových projektů. Vždy se přizpůsobí přesně Vašim požadavkům


Produktový web

Prezentační stránky pro konkrétní účel.

Firemní web

Propagace firmy nebo projektu na internetu.

Nadnárodní web

Vícejazyčný web s rozsáhlým obsahem.

Produktový katalog

Komplexní prezentace nabídky produktů.

Vše na míru

  • Pokročilá administrace kompletní obsahu webu s možností rozšíření o individuální administrační funkce na míru vašemu projektu
  • Individuální funkce front-endové části webu. Pro váš projekt lze nasadit unikátní šablony, administrovatelné formuláře i procesy respektující oborová specifika.
  • Díky vlastnímu redakčnímu systému a řadě rozšíření lze nasadit webové stránky a aplikace přesně dle potřeb klienta včetně vývoje na míru řízeného agilními metodami.

Rychlost je vždy výhodou

AVITO CMS disponuje moderními technologiemi, jako jsou CDN servery nebo využívání JIT kompilerů. Díky nim dosahuje systém vysoké rychlosti načítání stránek v různých státech i prostředích a poskytuje perfektní funkční základ pro přípravu rozsáhlých mezinárodních webů či produktových katalogů.

Hledáte systém pro multijazyčný web?

AVITO CMS disponuje moderními technologiemi, jako jsou CDN servery nebo využívání JIT kompilerů. Díky nim dosahuje systém vysoké rychlosti načítání stránek v různých státech i prostředích a poskytuje perfektní funkční základ pro přípravu rozsáhlých mezinárodních webů či produktových katalogů.


Multidoménový

Systém AVITO lze instalovat jako jednu centrální administraci pro více domén. Mezi výhody tohoto multiwebového systému patří především centrální správa veškerého obsahu, kontrola nad publikovaným obsahem, snadnější administrace a úspora nákladů.

Multijazyčný

AVITO CMS poskytuje každé pobočce své vlastní přístupy, a to jak pro editaci celého obsahu, tak pro správu drobných oblastí, jako jsou třeba aktuality. Tomu odpovídající oprávnění lze nastavit na libovolnou část webu. Také administrace je lokalizována do čtyřech jazyků.

Překladové centrum

Administruje různé statické texty, např. tlačítka, panely nebo patičky. Nejčastěji se pomocí něj řeší překlady funkčních prvků. pokud má web více mutací, je možné je jednoduše zkopírovat. Z jednoho jazyka je možné vytvořit třeba deset dalších obsahů, u kterých je následně doplněna dodatková lokalizace.

Je důležité být vidět vždy a správně

AVITO CMS je standardně plně responzivním systémem, přizpůsobí se jak mobilu, tabletu nebo počítači, tak různým rozlišením. Ovládání na dotykových zařízeních je jednoduché, systém je pro tyto případy vybaven speciální optimalizací.

Stejně jako systém jsou i weby, které se pomocí něj spravují, vždy připravované pro mobilní zařízení. Navíc lze v rámci administrace připravi i samostatnou mobilní verzi, která je datově a obsahově odlišná od plného webu.

Zaujalo vás naše řešení?

Pak budeme rádi, když nás kontaktujete přes náš poptávkový formulář. Ozveme se zpět nejpozději během druhého pracovního dne.

Chci nezávaznou konzultaci