AktualityReda rozšiřuje svou e-commerce infrastrukturu

Napsáno 24.10.2019

Po úspěšném nasazení 3 online projektů integrovaných na ERP K2 jsme inovativní online nákupy společnosti Reda rozběhli také na Slovensku.

Spolupráce Avito s.r.o. a Reda a.s. měla pro rok 2019 cíl spustit nový eshop pro firmy na slovenském trhu. Cíle se mají plnit a tak Reda na podzim spustila nové řešení slovenského eshopu včetně vychytávek, jako je kalkulačka potisku.

Jaké další cíle se nám podařilo u projektu úspěšně naplnil?

  • nasazen systém reflektující moderní trendy e-commerce,

  • eshop navazuje na data v ERP a workflow společnosti REDA a.s.,

  • přenos dat je řešen s velkým důrazem na jejich bezpečnost

  • uživatelé z řad B2C i B2B dostávají maximální komfort

  • eshop nabízí dárové sety, výprodeje, online výpočet cen potisku nebo fulltextové vyhledávání napříč včemi daty systému.


Realizace

Realizace plně integrovaného eshopu na ERP od podpisu smlouvy po spuštění v ostrém provozu zabrala 4 měsíce. Realizovali jsme více než 1500 programátorských hodin, dalších více než 150 hodin jsme konzultovali řešení s partnerem na straně K2 a dalších více než 100 hodin jsme se věnovali optimalizaci a SEO. Mikrotým složený ze seniorních pracovníků tak dokázala úspěšně naplnit cíle klienta. Výsledek můžete vidět zde sk-reda.sk.


Zaujalo vás naše řešení?

Pak budeme rádi, když nás kontaktujete přes náš poptávkový formulář. Ozveme se zpět nejpozději během druhého pracovního dne.

Chci nezávaznou konzultaci