AktualityModerní produktový web od Avita

Napsáno 22.7.2013

Pro našeho významného a dlouhodobého klienta, Slovenskou společnost K-system, s.r.o. jsme v miulém týdnu dokončili a do ostrého provozu spustili novou webovou prezentaci. Jedná se o produktový web s kvalitní stínící technikou, kterou společnost K-system dodává. Celý projekt vznikl jako rozšíření marketingových aktivit společnosti pro 2013, kdy cílem je posílení pozice nabízených produktů na slovenském trhu. Celý web vznikal pod odborným dohledem dceřiné společnosti optimio s.r.o., která dodávala úvodní analýzy i návrh drátěnného modelu webu.

Produktový web na edici AVITO STANDARD

O kompletní vzhled celého webu se postaral grafik Jan Žatecký a povedlo se mu vytvořite moderní a čistý vzhled, kde hlavní důrez je kladen na samotné nabízené produkty. Vše podtrhují perfektně připravené fotky a také dobře zvládnuté plnění, které zajistil přímo marketingový tým klienta. Web je funčně postaven na redakčním systému AVITO, konkrétně edici AVITO STANDARD, která je zaměřena právě na firemní a produktové weby podobného rozsahu.

Více najdete přímo na webu www.kvalitnetienenie.sk


Zaujalo vás naše řešení?

Pak budeme rádi, když nás kontaktujete přes náš poptávkový formulář. Ozveme se zpět nejpozději během druhého pracovního dne.

Chci nezávaznou konzultaci