AktualityLaracon poprvé a navždy

Napsáno 31.8.2017

Náš programátorský tým se zúčastnil přední evropské konference pro komunitu Laravel programátorů. Novinky, networking, doprovodné akce v Amsterdamu jsou nezapomenutelným zážitkem a už teď se těšíme na další Laracon. Víte proč?

Je hodně konferencí, kterých je možné se účastnit. Na českém trhu je možné slyšet různé speakery a konference jsou užitě užitečné. Kdo chtěl ale slyšet ty nejžhavější novinky od Bobby Bouwmanna, Evana Youa, Freeka Van der Hertena, Marcela Pociota a dalších, ten si nesměl nechat ujít Laracon v Amsterdamu.

Užili jsme si 3 dny našlapané přednáškami a informace o nejnovějších trendech v programování, rychlosti a bezpečnosti software. Navázali jsme vztahy s dalšími členy komunity, nechali jsme se inspirovat a také jsme sami inspirovali lidi, kteří se stejně jako my snaží posunout webové aplikace dopředu.

Akci jsme si užili taky jako teambuilding a už teď víme, že to nebyl náš poslední Laracon. Pokud chceš jet příští rok s námi, napiš nám na info@avito.cz ;-)


Zaujalo vás naše řešení?

Pak budeme rádi, když nás kontaktujete přes náš poptávkový formulář. Ozveme se zpět nejpozději během druhého pracovního dne.

Chci nezávaznou konzultaci