AktualityI chuť má svého Kmotra …. a Kmotr má svůj nový web

Napsáno 20.9.2019

Pro českou značku Kmotr jsme připravili nový web s integrovaným eshopem. Výrobce a specialista na trvanlivé salámy tak od roku 2019 nabízí svým zákazníkům snadný a rychlý přístup k různým druhům masných výrobků.

Akciová společnost KMOTR-Masna Kroměříž uspořádala v roce 2019 výběrové řízení na dodavatele online prodeje masných výrobků. Avito s.r.o. zvítězilo ve výběrovém řízení díky předloženému návrhu řešení. Dodali jsme propojený web s produktovým katalogem a webshopem.

U realizace pro nás bylo výzvou správné uchopení značka Kmotr, která má již více jak 50 letou tradici, získala řadu ocenění a stala se průkopníkem na poli dárkového balení masných výrobků.

Zároveň jsme v eshop Kmotr vyvinuli funkce podporující prodej nových druhů salámů, u kterých je počítáno zejména s inovací složení produktů a chutí.

Novinky v produktech značky Kmotr, které jsou vyráběny dle České cechovní normy můžete vidět i nakoupit na webu Kmotr.cz


Zaujalo vás naše řešení?

Pak budeme rádi, když nás kontaktujete přes náš poptávkový formulář. Ozveme se zpět nejpozději během druhého pracovního dne.

Chci nezávaznou konzultaci