AktualityDOLOMITE, OUTDOOR RESEARCH a Bergamont

Napsáno 7.8.2016

Společnost sport port má „čich“ na kvalitní značky. Umí je přivést do České republiky a nabídnout produkty těchto značek skutečně ve velkém stylu. Příkladem za všechny je světoznámá značka SCOTT, která symbolizuje kvalitní kola, lyže a doplňky pro cyklistiku a lyžování.

Sílu značky a produktů v online světě nejlépe podpoří kvalitně zpracovaná webová prezentace. A tak se sport port obrátil na svého osvědčeného dodavatele, společnost Avito.

Ve velmi krátké době tak vznikly 3 krásné produktové weby, které jsou ušity stejnou jehlou jako už osvědčené stránky značky SCOTT, ale přitom každý z nich dává vyniknout prezentovaným produktům.

Nově na internetu tedy naleznete webovou prezentaci www.dolomitesport.cz, kde jsou outdoorové a lifestyle oblečení značky DOLOMITE, dále web www.orsport.cz s dokonale funkčním oblečením značky OUTDOOR RESEARCH. Trojlístek doplňuje stránka www.bergamontbike.cz, která prezentuje kola a cyklovybavení hamburské značky Bergamont. Na pozadí webové prezentace je redakční systém AVITO CMS.

Zaujalo vás naše řešení?

Pak budeme rádi, když nás kontaktujete přes náš poptávkový formulář. Ozveme se zpět nejpozději během druhého pracovního dne.

Chci nezávaznou konzultaci